Games

New Game Plus a opakování misí do Spider-Mana 2 přibude » Vortex

V našem dnešním streamu jste se mohli sami přesvědčit, že Spider-Man 2 toho nabízí spoustu. Některé funkce mu přesto mohou v tuto chvíli chybět. Konkrétně se jedná o režim New Game Plus nebo možnost znovu si zahrát už dokončené mise. Obě zmíněné věci by však měly do hry dorazit prostřednictvím updatu ještě letos.

Prozradil to šéf marketingu Insomniac Games James Stevenson. V den vydání tyto možnosti ve hře nenajdeme, ale počítá, že se tak stane ještě do konce roku, uvedl na Twitteru. Spider-Man 2 vychází oficiálně zítra. I když se krabicová verze obejde i bez připojení k internetu, autoři důrazně doporučují nainstalovat nejnovějších patch.

Pokud mohu osobní postřeh. Režim New Game Plus mi ve hře asi nijak nescházel, ale chápu, že je pro řadu hráčů atraktivní. Znovu si zahrát v rámci stejného savu dokončené mise bych nicméně sám velmi uvítal. Při recenzování jsem se také snažil zjistit, zda to není možné. Hrát kvůli tomu znovu celou hru není pro každého, ale určité úseky a úkoly bych si docela rád takto připomněl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *