Skip to content

Nevoní vám One UI? Nainstalujte si čistý Android 13

Lineage OS je jednou z nejlepších alternativních ROM, kterou si můžete do telefonu nainstalovat. Důvodů, proč byste něco podobného chtěli v dnešní době dělat je hned několik. Někteří uživatelé po něm sáhnou z toho důvodu, že výrobce ukončil oficiální softwarovou podporu pro jejich model, jiní zase proto, že se jim nelíbí uživatelská nadstavba a mají rádi čistý Android. Každopádně nyní si můžete tento systém nainstalovat do dalších dvou Samsung mobilů.

Na telefony Samsung Galaxy A52 4G a Samsung Galaxy A72 si nyní můžete nainstalovat Lineage OS 20 s operačním systémem Android 13. Tato verze přináší hromadu vychytávek, na které jsme u nového systému zvyklí a to včetně podpory Material You. Nutno však zmínit, že bude nějakou dobu trvat, než se podaří odladit všechny chyby. Aktuálně se týkají VoLTE a nefungujících hovorů při volání z hodinek či sluchátek.

Finally LINEAGEOS 20 is here – First Look | Hands ON!

Oba dva telefony mají mimochodem stále platnou softwarovou podporu a dokonce je na nich k dispozici i oficiální Android 13 s One UI 5.0. Pokud byste ale přece raději sáhli po alternativně, můžete ji stáhnout z webu XDA-Developers.

Zkoušeli jste někdy Lineage OS?

Zdroj: XDA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *