Games

Nejlepší chytré prsteny na trhu

  • Chytré prsteny sledují kvalitu vašeho spánku, monitorují srdeční tep ale také zaplatí pomocí NFC
  • Nejznámějším prstenem na trhu je Oura Ring
  • Na trh přichází prsten, který dokáže spravovat finance

V posledních letech přichází technologický průmysl s neustálými inovacemi. Po chytrých telefonech a hodinkách přicházejí na řadu i chytré prsteny. Ačkoliv zatím nemají takové zastoupení jako jiná zařízení, už teď u nás můžeme najít uživatele této technologie. Kompaktní zařízení, které vám umožní jednoduše provádět platební transakce pomocí NFC čipu, monitorovat kvalitu spánku nebo sledovat aktivní životní styl. V tomto článku se zaměříme na pět nejprodávanějších chytrých prstenů na zahraničním trhu.

1. Oura Ring – nejlepší chytré prsteny na trhu

  • Cena od 7600 Kč, měsíční předplatné 6€ (cca 146 Kč)
  • Kompatibilní se systémem od Android 8.0 výše a od Apple iOS 14

Oura Ring Gen3 patří mezi nejznámější chytré prsteny na trhu. Nabízí řadu funkcí, které ho odlišují od konkurence – sledování spánku, detekci krátkých spánků, měření hladiny kyslíku v krvi, rady ohledně cvičení a nepřetržité monitorování srdečního tepu. Uživatelé také mají přístup k více než 50 zvukovým sezením pro meditaci, zlepšení spánku či zvýšení koncentrace. Jediné nevýhody spočívají v tom, že je nutné platit měsíční členský poplatek a během intenzivního tréninku vám může mírně vadit díky svému objemu.

Oura Ring Gen3 je k dispozici v různých velikostech od 6 do 13 a nabízí výběr z pěti různých barev. Výdrž baterie je velmi dobrá, umožňuje až 7 dní používání po jedno nabití. K zakoupení přímo na jejich oficiální webové stránce.

Introducing the Oura Ring Gen3

2. Circular ring – elegantní volba pro sledování zdravotního stavu

  • Ceny od 6400 Kč, žádné předplatné
  • Kompatibilní se systémem od Android 6.0 a iOS 11.0

Circular Ring se může pochlubit dvěma velkými výhodami: je voděodolný a odolný proti poškrábání. Bohužel má však i své nevýhody: neposkytuje možnost volby poloviční velikosti a jeho baterie vydrží pouze čtyři dny. Circular Ring spojuje výjimečné schopnosti sledování zdraví s jednoduchým designem. V tomto malém zařízení naleznete monitorování srdečního tepu, měření teploty, sledování spánku, vedené dýchání a budík. Je tak ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a funkcionality v jednom.


ChatGPT Android aplikace stažení

ChatGPT už je k mání jako Android aplikace. Toto všechno umí

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.