Skip to content

Navigace v aplikaci Mapy.cz má novou super vychytávku

Vývojáři mobilní aplikace Mapy.cz si pro uživatele připravili další parádní novinku. V rámci navigace bude služba nabízet alternativní trasy, tedy další možnosti, kudy je možné se na zadané místo dostat. Zavedení funkce, která je již delší dobu dostupná například v konkurenčních Mapách Google, si uživatelé české navigační aplikace začali okamžitě pochvalovat. Mimo jiné na sociálních sítích, kde služba novinku oznámila.

Mapy.cz navigation & off maps

“Proč vás to žene jinudy než obvykle? Během jízdy teď v navigaci uvidíte další možné alternativy jízdy a je jen na vás, kterou si vyberete. Stačí na trasu jednoduše najet a zbytek cesty se přepočítá,” informují Mapy.cz s tím, že alternativní trasy jsou dostupné jak řidičům aut, tak i cyklistům a pěším.

Někteří uživatelé v reakci na oznámenou novinku jásají, že jde o poslední podstatný rozdíl, kvůli kterému používali Google Maps. Třeba to budete mít podobně. V diskuzi na sítítch bylo mimo jiné také zmíněno, že vývojáři pracují na možnosti zapracovat do plánování tras i veřejnou dopravu.

Jak moc vás potěší alternativní trasy v navigaci od Mapy.cz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *