Games

Narodeninová súťaž: Vyhrajte OPPO A98 5G a ďalšie super ceny

Portál MôjAndroid.sk v mesiaci máj oslávil už svoje trináste narodeniny. Počas 13 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí či návodov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý.

Teraz je rad na vás. Práve teraz nám môžete dať vedieť, aký obsah je pre vás zaujímavý a vďaka tomu môžete vyhrať nejakú peknú cenu.

Váš názor je pre nás dôležitý

V redakcii MôjAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu z atraktívnych cien.

Vyhrajte OPPO A98 5G

Jednou z cien, ktoré môžete vyhrať, je aj tento zaujímavý smartfón, ktorý patrí výbavou do strednej triedy. OPPO A98 5G má niekoľko vlastností, ktoré si vás získajú už hneď na začiatku. Napríklad pekný 120 Hz displej s uhlopriečkou 6,72″ a rozlíšením 2400 x 1080 pixelov.

Vo výbave nájdeme fotoaparát s rozlíšením 64 megapixelov a umelou inteligenciou či veľkú batériu s kapacitou 5000 mAh, ktorá ponúka bezproblémovú výdrž na jedno nabitie. O výkon sa stará overený čipset Qualcomm Snapdragon 695, ktorý je zárukou svižného systému, no zvláda aj náročnejšie hry.

OPPO A98 5G | Zdroj: OPPO

Poteší rýchle nabíjanie s výkonom 67 W, vďaka ktorému sa na polovicu kapacity batérie dostanete len za 18 minút, na 100 % to trvá len 44 minút. Len 5 minút nabíjania podľa výrobcu stačí na 6 hodín telefonovania.

Úložisko má kapacitu veľmi štedrých 256 GB, o beh aplikácií sa postará 8 GB RAM, ktorá je rozšíriteľná o ďalších 8 GB, ktoré si zoberie z úložiska. Aby toho nebolo málo, k dispozícii je aj slot na pamäťové karty do kapacity 1 TB.

Cenu do súťaže venovala spoločnosť OPPO.

Podmienky súťaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (13. narodeniny) “ 
  • Súťaž začína 30.mája 2023 a končí 30.júna 2023 o polnoci.
  • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *