Games

Na sériu Samsung Galaxy S23 prichádza nová aktualizácia. Čo prináša?

Portál Sammobile informuje o tom, že používatelia smartfónov série Galaxy S23 sa môžu tešiť na novú aktualizáciu. Dostupná je pre všetky tri modely a prináša najmä najnovšiu bezpečnostnú záplatu. Konkrétne z októbra tohto roka.

Najnovšia bezpečnostná záplata pre sériu Galaxy S23

Aktualizácia by už mala byť dostupná aj v Európe, takže pravdepodobne je aj u nás. Ak ste ju už dostali, nezabudnite nás o tom informovať v komentároch pod týmto článkom. Jej softvérové označenie by malo byť S911BXXS3AWIF.

Samsung Galaxy S23

Ide o pomerne malú aktualizáciu, ktorá zaberie len 350 MB priestoru a okrem zlepšenia bezpečnosti neprináša žiadne nové funkcie. To ale neznamená, že bezpečnostné záplaty nie sú dôležité. Opravujú zraniteľnosti, vďaka ktorým by sa do smartfónu mohli dostať hackeri a napáchať nemalé škody. Preto by ste ich nemali podceňovať a svoje zariadenia by ste mali mať vždy aktuálne.

Téme bezpečnosti sa venujeme v našej príručke Ako byť Smart a nesadnúť na lep PODVODNÍKOM, ktorú si môžete stiahnuť úplne zadarmo. Dozviete sa v nej množstvo dôležitých informácií, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať vo svete digitálnych nástrah.

Séria Galaxy S23 patrí medzi smartfóny, ktoré dostanú 4 veľké aktualizácie operačného systému. A keďže prišli s Androidom 13, skončí to až na Androide 17. Okrem toho majú ich používatelia sľúbený ešte rok bezpečnostných záplat navyše. Toto možno Samsung ešte zmení, pretože najnovšie informácie hovoria o tom, že možno dĺžku podpory súvisiacej s bezpečnostnými záplatami ešte predĺži.

Aktualizuje aj konkurencia

Náš tip

Samsung možno opäť predĺži dĺžku softvérovej podpory telefónov

Android Aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *