Games

Na Galaxy A34 a Galaxy A54 je už možné testovať Android 14 a One UI 6

Samsung sa príkladne stará o viaceré svoje modely z pohľadu na softvér. Rátajú sa aj zariadenia zo strednej alebo dokonca nižšej cenovej kategórie. Najnovší operačný systém Android 14 a používateľské prostredie One UI 6.0 je možné testovať na obľúbených smartfónoch Samsung Galaxy A34 a Galaxy A54. O sprístupnení beta programu informujú weby GSMArena a SamMobile.

Samsung spustil beta program pre strednú triedu

One UI 6.0 Beta Program bol prednedávnom spustený pre vlajkovú sériu Samsung Galaxy S23. Teraz prichádza aj na lacnejšie modely, a to Samsung Galaxy A34 a Galaxy A54. Ak máte záujem o testovanie, tak majte na pamäti, že sťahovaný balíček bude mať veľkosť pokojne aj cez 2 GB, takže vám ho odporúčame sťahovať prostredníctvom siete Wi-Fi v prípade obmedzenejšieho dátového balíčku.

Samsung Galaxy A54 5G | Zdroj: Tomáš Kanálik

Stabilnej verzie by sme sa mali dočkať o niekoľko týždňov. Ak počkáte, vyhnete sa možným chybám nachádzajúcich sa v beta verzii. Do beta programu sa prihlásite cez aplikáciu Samsung Members. Následne sa vám objaví beta verzia firmvéru v nastaveniach v sekcii softvérových aktualizácií.

Samsung Galaxy A34 | Zdroj: Filip Spevár
Samsung Galaxy A34 | Zdroj: Filip Spevár

Je možné, že beta program sa ešte nedostal do našej krajiny. Budeme radi, ak by ste nás v komentároch pod článkom informovali, či sa vám podarilo stiahnuť a nainštalovať beta verziu systému Android 14 s grafickou nadstavbou One UI 6.0. Ak tomu tak nie je a mali by ste o testovanie záujem, Samsung pravdepodobne uvoľní beta program aj pre Slovensko do niekoľkých dní.

Aktualizácie konkurencie

Xiaomi predlžuje softvérovú podporu. Dočká sa jej táto séria. Smartfóny OnePlus už čoskoro dostanú aktualizáciu na Android 14. Na záver ešte zmienime, že Nothing Phone (2) dávnejšie dostal aktualizáciu, ktorá vylepšila schopnosti jeho fotoaparátov.

Náš tip

Toto sú Android aplikácie, ktoré Slováci sťahujú najčastejšie

Android Aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *