Games

myš a sleva na Mi Band 8

Stejně jako každou neděli se i dnes podíváme na několik levných Xiaomi produktů. Ty, kteří stále bojují s nedostatkem USB portů mohou ocenit Mijia hub, nadšence chytrých náramků pak sleva na Mi Band 8 (čínskou verzi) a někomu třeba padne do oka i extra levná bezdrátová myš.

Xiaomi Mijia 4 Ports USB 3.0 Hub

Pokud máte na svém počítači či laptopu málo USB portů, nebo je chcete mít pohodlně a kdykoliv k dispozici třeba na stole, můžete zapřemýšlet o Xiaomi Mijia 4 Ports USB 3.0 Hub, který má dostatečnou rychlost čtení i zápisu, navíc do něj můžete píchnout i telefon. Nabíjení bude určitě o něco pomalejší, ale pokud jste celý den u počítače, asi vás to nemusí příliš zajímat.

⭕ XIAOMI 4 Ports USB 3.0 Hub 💻🎮

Cena: 340 Kč

Xiaomi Mi Intelligent Led Bulb

Xiaomi Mi Intelligent Led Bulb je chytrá LED žárovka, kterou můžete propojit s mobilní aplikací a ovládat ji klidně i hlasem. Můžete nastavovat teplotu světla a jas, navíc funguje na technologii Bluetooth mesh, takže bude fungovat i v případě, že vám vypadne internet. Budete ale potřebovat samozřejmě odpovídající bránu.

Cena: 150 Kč

Xiaomi Original Bluetooth Mouse Lite 2

Xiaomi Original Bluetooth Mouse Lite 2 je extra lehká a levná bezdrátová myš. Připojíte ji skrz 2,4Ghz USB dongle a nemusíte instalovat žádné doprovodné aplikace. K dispozici je v černé a bílé verzi, jen si dejte pozor na ergonomii. Tento tvar jistě nemusí vyhovovat každému.

Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 | What Can $6 Wireless Mouse Do?

Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 | What Can $6 Wireless Mouse Do?

Cena: 140 Kč

Xiaomi Mi Band 8

Xiaomi Mi Band 8 se tu nedávno objevil, nyní jej ale můžete pořídit o 150 korun levněji. Pokud tedy hledáte kvalitní náramek s perfektním OLED displejem, můžete o něm zapřemýšlet. Pro úplné specifikace mrkněte do jednoho z našich předchozích textů.


LIDL bezdrátová ergonomická myš Silvercrest SFM 2400

Ulevte svému zápěstí. LIDL má v akci ergonomickou bezdrátovou myš

Zprávičky

Marek Houser

Marek Houserčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.