Games

Microsoft zítra odvysílá prezentaci 3rd party her » Vortex

Pokud se vám už stýskalo po prezentacích nových her, Microsoft pro vás bude mít už zítra večer žhavou novinku. Vedle svých tradičních formátů totiž chystá uvést prezentaci Xbox Partner Preview, která se zaměří na 3rd party hry od spolupracujících vývojářů a vydavatelů. Ačkoliv přenos nebude dlouhý – Microsoft na webu Xbox Wire mluví přibližně o 20 minutách – potvrzený seznam her vypadá docela slibně a mohl by se trefit do vkusu řadě hráčům.

Microsoft vysvětluje, že se v rámci tohoto i budoucích vysílání Xbox Partner Preview chce zaměřit na 3rd party hry a mix nezávislých titulů, což do velké míry odpovídá tomu, jak se k podobným hrám staví Nintendo nebo Sony se svými mini či indie Directy, resp. přenosy State of Play. Zároveň se Microsoft snaží být velmi transparentní a jasně potvrzuje, že se během přenosu nebude mluvit o hrách či jakýchkoliv oznámeních, vztahujících se k nedávno dokončené akvizici společnosti Activision Blizzard.

Jak už jsme ale uvedli výše, seznam potvrzených her zahrnuje slibné kousky, jmenovitě hru Alan Wake II, která se pochlubí jedním z posledních trailerů před vydáním. Dojde také na očekávaný remaster hry Ark s podtitulem Survival Ascended, z něhož by měli hráči vidět první záběry v pohybu. A sledovat budete moci také vedlejší herní aktivity v chystaném Like a Dragon: Infinite Wealth. Přenos je naplánován na středu 25. října a začne v 19 hodin našeho času. Podobně jako u předchozích akcích pak Microsoft nabízí i české nebo slovenské titulky, takže můžete pohodlně sledovat, i když nevládnete angličtinou. Příjemná je i informace o kvalitě – hlavní stream totiž poběží v rozlišení 4K a 60 fps, což je prozatím – bohužel – standard jen pro Microsoft.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *