Games

Mapy.cz mají novinku pro zájemce o hodnocení podniků

Vývojáři české služby Mapy.cz se v posledních týdnech a měsících hodně zaměřili na problematiku hodnocení restaurací, kaváren a dalších podniků. V únoru se v rámci této snahy objevil například šikovný průvodce, v dubnu pak dokonce autoři dokonce zveřejnili aktuální žebříček padesáti nejlépe hodnocených zařízení. Jelikož recenze podniků nadále přibývají a data z nich se dají využívat lépe a lépe, přichází další evoluční novinka. Začalo se objevovat “souhrnné hodnocení”, které je vypočtené ze všech publikovaných recenzí. Ale zatím ne u všech míst.

Mapy.cz navigation & off maps

“Co uživatelé Map nejvíc oceňují v restauraci? To teď zjistíte na první pohled. U míst, kde se většina zážitků shoduje, rovnou ukazujeme stručné shrnutí,” informují o novince autoři na sociálních sítích.

Funkce je tedy momentálně omezena zohledněním, nakolik jsou si recenze u daného podniku na Mapy.cz podobné. Alespoň v otázce bodového hodnocení. Pokud jsou příliš odlišné, nebo jich je zatím malý počet, souhrnné hodnocení se neobjeví. Za nás dobrý začátek.

Jak se vám zatím líbí systém hodnocení v Mapy.cz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *