Games

Lidl prodává mobilní chytrou klimatizaci nejlevněji v Česku!

  • Lidl zlevnil chytrou klimatizaci od značky Midea
  • Podporuje Google Asistenta i Alexu
  • Je vhodná do místností o velikosti až 31 metrů čtverečních

Minulý týden jsme vám přinesli článek o klimatizaci Smartcool 7000 Pro od značky Midea, která je k dispozici na e-shopu Lidl. Nyní si pro nás tento prodejce ale připravil ještě lepší nabídku. Prodává totiž výkonnější variantu za nižší cenu. Pokud tedy o chytré klimatizaci uvažujete, možná je ideální čas na nákup právě teď.

Stejně jako všechny ostatní chytré klimatizace Comfee se i tato ovládá buď skrz aplikaci Smart Control, rozumí si ale také s Google Asistentem a Alexou od Amazonu, takže ji můžete dávat i hlasové příkazy. V případě že o chytré funkce nestojíte se dá využít i klasické dálkové ovládání, případně tlačítka přímo na klimatizaci.

Comfee Mobilní klimatizace PAC 9000 je vybavena chladicím výkonem 9 000 BTU za hodinu. Je vhodná do místností o velikosti až 31 metrů čtverečních a díky funkci odvlhčování (50,76 litrů za 24 hodin) a ventilaci ji můžete využívat k dalším účelům. Pokud se podíváme na technické údaje, zjistíme, že tato klimatizace pracuje s teplotním rozsahem od 17 °C do 35 °C a překvapí také poměrně nízká hlučnost 63 dB.

S hmotností kolem 35 kg je mobilní klimatizace snadno přenosná a můžete ji umístit tam, kde ji nejvíce potřebujete. Standardně ji Lidl prodává za cenu 7 999 Kč, nyní je však v akci za 5 999 Kč, což je poměrně zajímavá nabídka.

Cena: 5999 Kč

Jak se vám zamlouvá chytrá klimatizace Comfee?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *