Skip to content

Lidl prodává jednoduché chytré RGB světlo za super cenu

Chytrá domácnost je segmentem, o který se Lidl dlouhodobě zajímá a přináší na svůj Lidl e-shop hromadu produktů tohoto typu. Jedním z nich je také LIVARNO home Stropní LED svítidlo, které funguje pomocí bezdrátové technologie Zigbee 3.0.

LIVARNO home Stropní LED svítidlo je k dispozici v kulaté i čtvercové verzi, takže si můžete sami vybrat, které se vám do interiéru více hodí. Každopádně podporuje hned 16 milionů barev. Doma si tedy můžete udělat pěknou diskotéku. Ke správnému a plnohodnotnému využití budete potřebovat bránu, kterou rovněž můžete koupit na e-shopu Lidl, nebo využijete nějakou, kterou už máte doma.

S většinou z nich by mělo svítidlo fungovat dobře. Díky ní si pak v mobilním telefonu můžete navolit různé režimy a domácnost si hezky zautomatizovat pomocí dalších senzorů, třeba pohybového. V tuto chvíli se prodává za cenu 1199 Kč. Tato částka platí pro obě varianty.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Cena: 1199 Kč

Jak máte chytré osvětlení vyřešené vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *