Games

LIDL příjemně zlevnil své chytré stropní RGB LED světlo

Máme pro vás tip na další zajímavé zlevněné zboží z nabídky e-shopu řetězce LIDL. Aktuálně se ve slevě objevilo čtvercové chytré světlo LIVARNO, které se připojuje přes Zigbee 3.0 a nabízí tak možnost ovládání přes mobilní aplikaci LIDL Home nebo i zapojení do širší domácí automatizace. Svítit umí 16 milony barev a samozřejmě nabízí také různé hladiny teploty bílém konkrétně od 2 000 do 6 500 kelvinů. Světelný tok činí 3 800 lumenů, příkon je 38 W.

Rozměry jsou cca 60 x 60 centimetrů, takže jde o jedno z největších světel, které LIDL nabízí, nicméně se zmíněným výkonem se nepostará o jasné rozzáření celé místnosti a poslouží spíš pro navození příjemné atmosféry. Součástí balení je rovněž klasické dálkové ovládání, které umožňuje zapínání/vypínání, stmívání a volbu teploty bílého světla. Světlo včetně ovládání potřebují k fungování Zigbee bránu. Přímo k mobilu se připojit nedají.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Stropní LED svítidlo, jak zní celý název, v LIDL shopu běžně stojí 1 699 Kč. Momentálně je za zvýhodněnou cenu 1 199 Kč. Slevu bezmála 30 % potvrzuje také Hlídač shopů.

Jaké máte zkušenosti s LIDL chytrým osvětlením?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *