Games

Lidl podstatně zlevnil chytrý venkovní řetěz s RGB LED!

  • Lidl zlevnil praktický venkovní řetěz s bodci 
  • Funguje na technologii Zigbee 3.0
  • Hodí se na zahradu či do pergoly

Na e-shopu Lidl se už nějakou dobu nachází LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Pozemní světelný LED řetěz, který je díky bodcům vhodný zejména do exteriéru. Nyní je však v akci za super cenu, takže pokud hledáte nějaké venkovní osvětlení, může jít o zajímavou volbu.

Řetěz je postaven okolo ekosystému Lidl Smart Home a je běží na bezdrátové technologii Zigbee 3.0, takže ke správnému chodu a spárování s telefonem budete potřebovat nějakou bránu. Tu můžete koupit také v Lidlu.

Pozemní LED řetěz se skládá z pěti LED svítidel, každé s bodci pro uchycení do terénu, čímž se stává vhodným pro osvětlení zahradních cest, teras nebo jiných exteriérových ploch. S certifikací IP44 je tento světelný systém chráněn proti stříkající vodě a je tedy uzpůsoben pro použití v exteriérových podmínkách.

V technickém ohledu systém disponuje celkovým příkonem 8 W a světelným tokem přibližně 600 lm. Spektrum teploty světla se pohybuje v rozmezí cca 2000–6500 K, což umožňuje výběr od teplé bílé až po studenou bílou. Produkt nabízí možnost ovládání jasu, výběru z 16 milionů barev a nastavení odstínu bílého světla prostřednictvím mobilní aplikace. Další alternativou pro ovládání je použití hlasových asistentů. K dostání je v provedení polokoule a koule, přičemž každé provedení nabízí lehce odlišné rozměry a celkovou délku.

Cena: 799 Kč

Jaké venkovní osvětlení používáte vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *