Games

Kublet zobrazí ceny krypta i sledující na Instagramu

  • Kublet je konkurenci pro LaMetric TIME
  • V tuto chvíli je k dostání na Kickstarteru
  • Za jednu kostku zaplatíte 99 dolarů (asi 2 100 korun)

Patříte-li mezi pravidelné diváky různých technologických YouTuberů, pravděpodobně jste se někdy setkali s produktem LaMetric TIME. Tyto chytré hodiny mimo času ukazují, jak si zároveň vedete na sociálních sítích, nebo kolik stojí vámi zvolená kryptoměna. Vše máte hezky po ruce a pokud vám stačí mrknout se na údaj párkrát za den, může jít o fajn doplněk na stůl, který navíc hezky vypadá. Nyní se na Kickstarteru objevil zajímavý konkurent s názvem Kublet.

Ten funguje na podobném principu jako právě hodiny LaMetric, ale s několika podstatnými rozdíly. Kublet si můžete zakoupit v několika balíčcích a spojovat ho dohromady. Navíc má patrně jemnější rozlišení, dokáže zobrazit až 65 tisíc barev a podstatně více informací. Je jedno, jestli si na něm chcete zobrazit vaše sledující na Instagramu, ceny akcií, kryptoměn, teplotu vaší grafické karty v počítači, nebo třeba chodícího panáčka.

Now on Kickstarter: Kublet | Simple, Tiny, Powerful Data Tracker

Aplikace má otevřené API a vývojáři slibují, že budou komunitní výtvory dostupné zdarma na Githubu. Vše podstatné budete pochopitelně ovládat s telefonu, Kublet má jak Bluetooth, tak Wi-Fi, mírným zklamáním je však přítomnost zastaralého microUSB portu.

Jak již bylo řečeno, Kublet můžete koupit buď samostatně za 99 dolarů (asi 2 100 korun), nebo v balíčcích. Prodává se buď po třech za 279 dolarů (asi 6 000 korun) nebo po šesti za 499 dolarů (asi 10 800 korun). V tuto chvíli jej můžete předobjednat přímo na Kickstarteru.

Máte rádi podobné gadgety?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *