Games

Které filmy na HBO Max sledují Češi v červnu? Tady je TOP 5

V minulém článku jsme se zaměřili na 5 filmů, které Češi sledují na Netflixu v červnu a nyní se mrkneme na počiny, které sledujeme na HBO Max. Na prvních pozicích se nachází snímky s nižším hodnocením, ale v seznamu nechybí i několik skvělých filmů jako je třeba Duna nebo Král Richard: Zrození šampiónek.

Bez kalhot: Poslední tanec

“Magic” Mike Lane (Channing Tatum) se po delší pauze opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Mike se vydává do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace s bohatou ženou (Salma Hayek Pinault), která má pro něj neodolatelnou nabídku, ale také vlastní tajný plán.

Bez kalhot: Poslední tanec (2023) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 47 %

Shazam! Hněv bohů

Billy Batson a jeho nevlastní sourozenci se stále učí skloubit životy teenagerů s kariérou superhrdinů. Když na Zemi ale dorazí trojice prastarých pomstychtivých bohyň, Billy a jeho rodina jsou vrženi do boje nejen o superschopnosti, ale i životy jich samých i celého světa.

Shazam! Hněv bohů (2023) CZ Dabing HD trailer

Shazam! Hněv bohů (2023) CZ Dabing HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 55 %

Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů. Celá anabáze je ale součástí spiknutí, z něhož se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce, kteří uprchnou do pouště.

Duna (2021) CZ HD trailer

Duna (2021) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 82 %

Král Richard: Zrození šampiónek

Král Richard: Zrození šampiónek je životopisné drama, natočené podle skutečného příběhu, který inspiruje celý svět. Příběh Richarda Williamse (Will Smith), trenéra a otce světově proslulých tenistek Venus a Sereny, který má geniální plán jak dostat své dcery z ulic Comptonu v Kalifornii na světovou tenisovou scénu.


Netflix TOP 5 filmy červen česko

Které filmy na Netflixu sledují Češi v červnu? Tady je TOP 5

Články

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.