Games

Koncem září vyjde nová bondovka inspirovaná historií 007 » Vortex

Už brzy vyjde nový James Bond. Nene, ještě to není netrpělivě očekávaná velká hra od studia IO Interactive, ale o něco skromnější titul Cypher 007, který nicméně vypadá poměrně zajímavě. Titul se objeví 29. září společně s dalšími novinkami ve službě Apple Arcade a bude tudíž k dispozici na iPhonu, iPadu, Macu i Apple TV. Hra od společnosti Tilting Point se inspirovala 60 lety Jamese Bonda a můžete tu zažít některé ikonické momenty agenta 007. Proti vám stane jeden ze slavných padouchů jménem Blofeld a jeho organizace Spectre. Tento zlořád Bonda uvězní v jeho vlastní mysli pomocí technologie Cypher.

Budeme zdolávat úrovně plné překážek a protivníků, získávat informace, používat různé gadgety a odkrývat zdejší tajemství. Jedná se podle autorů o top down akční adventuru, v níž si užijeme klasické scény z filmů, ale jinak. A samozřejmě tu bude hrát důležitou roli stealth. K ruce vám pochopitelně budou také vaši kolegové z MI6 – M, Q a Moneypenny.

I když tu nemáme žádného licencovaného představitele agenta 007, nechybí samozřejmě ostatní důležité rekvizity včetně slavné titulní skladby. Má se mimochodem jednat o jedinou oficiální mobilní hru s Jamesem Bondem, která teď bude k dispozici. A přirozeně vznikla ve spolupráci a s požehnáním studia MGM.

Služba Apple Arcade stojí 139 korun na měsíc a je také součástí balíčku Apple One, který stojí 339 korun měsíčně pro jednotlivce. Všechny tituly v nabídce Apple Arcade fungují bez připojení k internetu, nenarazíte v nich na žádné reklamy ani mikrotransakce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *