Games

Kolekce Metal Gear Solid sbírá první známky » Vortex

Už v úterý vychází kompilace Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1. Není proto divu, že se krátce před uvedením na trh dozvídáme stále další podrobnosti o jejím obsahu. Na internetu lze už v tuto chvíli najít řadu videí a venku jsou také první recenze, které můžete blíže prozkoumat třeba na Metacriticu. Hodnocení v tuto chvíli není vůbec špatné, průměr u verze pro PS5 se pohybuje okolo 80 procent.

První recenze chválí použití verzí Substance a Subsistence u MGS2 a MGS3. Povedly se prý také bonusy. Kolekce má nabídnout velké množství obsahu, který je stále zábavný. Došlo rovněž na opravy některých starších chyb. V jiných recenzích je ale zpochybněn způsobem implementace na PS5 nebo nedostatek vylepšení či způsob ukládání.

Pokud jde o funkce a technický stav, mnohé bylo o rozlišení a frameratu napsáno o kolekci už před jejím vydáním. První hráče ale zaujala také skutečnost, že v cutscénách je nově možné pauzovat. Problém však představuje skutečnost, že hra se má zastavit až po dalších 10 sekundách od okamžiku, kdy se tak člověk rozhodne.

Na internet ale předčasně unikl i kompletní seznam trofejí a achievementů. Objevila se také informace, že ze závěrečných titulků byl vypuštěn autor celé série Hideo Kodžima. Podle všeho se ale jednalo o unáhlenou kritiku Konami. Kodžima sice nemá být uvedený v nových titulcích k samotné kolekci, ale jednotlivé hry jeho jméno neopomněly a dál mají obsahovat původní závěrečné titulky, jak je známe z originálů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *