Games

Kdo dřív přijde, ten dřív mele: Lidl zlevnil chytrý vysavač!

  • Lidl zlevnil populární chytrý vysavač SILVERCREST SSR AL1
  • Chlubí se LiDAR senzorem a několika režimy 
  • V tuto chvíli jej pořídíte za 4 999 korun

E-shop Lidl je známý svými výhodnými nabídkami a tentokrát se pochlubil s novou cenou robotického vysavače od značky SILVERCREST. Model SSR AL1 je nejen cenově dostupný, ale nechybí mu ani moderní technologie jako je LiDAR senzor či možnost ovládání přes mobil.

Vysavač SILVERCREST SSR AL1 využívá LiDAR senzor pro přesnou laserovou navigaci, což mu umožňuje vytvářet detailní mapy vašeho domova. Díky tomu je schopen identifikovat a vyhýbat se překážkám. Díky 10 nárazovým senzorům a 3 senzorům proti pádu je vysavač schopen vyhýbat se překážkám a chránit se před pádem ze schodů.

Nabízí navíc hned pět režimů čištění. Vybrat si lze mezi módy Smart, Spot, Max, Termín a Rohy, přičemž každý z nich slouží na něco trochu jiného. Pokud nechcete být rušení, můžete si v aplikaci nastavit rozvrh vysavače, takže může vysávat třeba jen v situacích kdy nejste doma. Učiníte tak v mobilní aplikaci Lidl Home, součástí balení je samozřejmě dokovací stanice a ke spuštění nebudete potřebovat žádné další zařízení.

SILVERCREST SSR AL1 je vybaven Li-Ion akumulátorem, který zajišťuje až 100 minut provozu na jedno nabití. Bezkartáčový motor garantuje efektivní sací výkon a také rozumnou hladinu hluku. Původně byl tento model nabízen za 5 999 korun, nyní jej Lidl o tisícovku zlevnil. V tuto chvíli se jedná o jeden z nejlevnějších chytrých vysavačů na trhu.

Cena: 4 999 Kč

Stačil by vám domů podobný vysavač?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *