Skip to content

Každý může zkusit test Company of Heroes 3 » Vortex

Vývojáři ze studia Relic Entertainment lákají krátce po novém roce na další veřejný test strategie Company of Heroes 3. Tentokrát bude zaměřený na multiplayer a přihlásit se do něj může úplně každý. Stačí zažádat o přístup v profilu hry přímo na Steamu. Test má odstartovat dnes a přístup k němu je samozřejmě zdarma a není podmíněn ani předobjednávkou plné verze. Jakmile bude zkušební verze dostupná, měli byste automaticky obdržet notifikaci, že se můžete pustit do hraní.

Test bude nicméně k dispozici jen na PC, ačkoli loni v prosinci autoři odhalili, že Company of Heroes 3 dorazí také na konzole. Dočkáme se ještě letos, ale nebude to ve stejném termínu jako PC verze. Ta má vyjít už 23. února a láká mimo jiné na českou lokalizaci. Konzolová edice samozřejmě nabídne přepracovaný HUD a také odlišené ovládání ušité na míru gamepadům.

Relic také nedávno příjemně překvapil hráče informací, že novinka nabídne podporu modfikací hned při vydání. Základní verze se na Steamu prodává za 60 eur, digital premium edice pak stojí 80 eur a kromě hry samotné láká navíc na DLC Devil’s Brigade a kosmetické předměty. Na pár bonusů se ale můžete těšit také v případě, že si hru předobjednáte v základní verzi a dostanete se k takzvané launch edici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *