Games

Jste připraveni? Víme, kdy se představí řada Galaxy S24!

  • Samsung Galaxy S24 se objeví už v lednu v San Franciscu 
  • Jihokorejská firma chce zareagovat na skvělé prodeje iPhonů 
  • Můžeme počítat opět se třemi modely – S24, S24+ a S24 Ultra

Akce Galaxy Unpacked se vrátí již v lednu 2024 s velkolepou prezentací, kde bude odhalena vlajková série telefonů Galaxy S24. Akce se dle zasvěcených lidí z Jižní Koreji bude opět konat v San Franciscu, stejně jako tento rok. Původně se předpokládalo, že se série objeví až v únoru, ale nakonec se tak stane o něco dříve, firma chce prý co nejdříve zareagovat na nové iPhony.

Samsung má mimochodem s představováním svých produktů v USA bohaté zkušenosti. Za zmínku stojí třeba loňská akce konaná v Londýně a New Yorku. Přestože se tedy poslední Unpacked konal v jihokorejském Soulu, šlo spíše o výjimku.

Série Galaxy S24 nabídne čipy Exynos 2400 a Snapdragon 8 Gen 3 v modelech S24 a S24+, zatímco model Galaxy S24 Ultra bude poháněn exkluzivně platformou od Qualcommu. U všech telefonů můžeme počítat s lepšími displeji, Galaxy S24+ má údajně přejít z Full HD+ na QHD+ rozlišení. Nedávno jsme zaregistrovali informaci o tom, že bude Samsung novinky představovat jako své první “AI telefony”, takže lze čekat, že firma zapracuje především na aplikacích a systému.

Jaký model vás zatím láká nejvíce?

Zdroj: GSMArena, sedaily

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *