Games

Insider prozradil, kdy vyjde Football Manager 2024 » Vortex

Insider billbil-kun nás ne a ne nechat vydechnout a podělil se o další zákulisní neoficiální informace. Tentokrát se týkají hry Football Manager 2024 od studia Sports Interactive a Segy. Už nějakou dobu víme, že nový ročník fotbalového manažeru dorazí na PC, Mac, PS5, Xbox One, Xbox Series, ale také na mobilní operační systémy iOS a Android. Ostatně vedle Game Passu hru najdete také v předplatném Apple Arcade.

S tím se ale billbil-kun nespokojil a přináší další podrobnosti z vlastních důvěryhodných zdrojů. V první řadě tvrdí, že nový ročník bude oficiálně představen 12. září, takže od oznámení nás zřejmě čeká už jen pár dní. Ve stejnou chvíli odstartují také předobjednávky. Na samotné vydání pak nebudeme muset čekat dlouho. FM24 dorazí na trh 6. listopadu. Pokud jde o ceny, zatím billbil-kun zná jen tu v případě PC verze. Tady se bude titul prodávat za standardních 60 eur. Pokud ale na hru vsadíte a přistoupíte k předobjednávce, můžete se těšit na desetiprocentní slevu, která bude dostupná na Steamu, Epic Games Storu i Microsoft Storu, říká billbil-kun.

Teď půjde save a kariéru z FM23 možné dostat do FM24 napříč všemi platformami.

Vývojáři už dříve naznačili, co fanoušky série v budoucnu čeká. V červnu tým uvedl, že Football Manager 2024 má být poslední hrou svého druhu, která uzavře jednu velkou kapitolu. Autoři samozřejmě lákají na řadu menších i větších vylepšení, přičemž novinky vycházejí z nápadů a zpětné vazby od fanoušků. FM24 má být tou nejkompletnější verzí dosud a pracuje na něm většina lidí ve Sports Interactive.

Velkým a velmi žádaným pokrokem má být například možnost přenést uloženou pozici z jedné verze do další. Teď půjde save a kariéru z FM23 možné dostat do FM24 napříč všemi platformami. Můžete tedy pokračovat přesně tam, kde jste v předchozím ročníku skončili. A znovu to bude možné při přestupu z FM24 na FM25, navzdory tomu, že další ročník, který vyjde až napřesrok, přinese podle autorů zcela převratné změny. Kromě jiného bude hru pohánět nový engine. Vývojáři vsadili na Unity.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *