Games

Huawei Watch GT 3 Pro recenze: téměř dokonalé hodinky

Za posledních několik let si společnost Huawei vytvořila na trhu s chytrými hodinkami pevné místo. Modely GT vyznačující se skvělou výdrží, mnoha zdravotními a sportovními funkcemi nebo kvalitním zpracováním patří dlouhodobě (na rozdíl od telefonů) k těm nejprodávanějším na trhu a je logické, že na ně firma klade velký důraz. Před nějakým časem nám čínský gigant ukázal novou generaci, Huawei Watch GT 3 Pro, které se v mnoha ohledech podobají klasickým Huawei Watch 3. Vsadil na správnou kartu? Na to si odpovíme v dnešní recenzi.

Obsah recenze

Obsah balení

Do redakce nám kromě titanové verze, která je určená pro muže dorazila také keramická varianta pro něžné pohlaví. Obsah balení je u obou modelů Huawei Watch GT 3 Pro stejný až na to, že u keramické verze dostanete navíc malý šroubovák pro upravení řemínku.

Jinak jde o klasiku, na kterou jsme zvyklí. Kromě hodinek můžeme samozřejmě počítat také s nabíječkou, respektive nabíjecím kabelem s plochou magnetickou nabíječkou, samostatný adaptér zde není. Dále jsou zde dílky pro řemínky, abyste si mohli hodinky zvětšit a také několik brožurek, které vás provedou základním nastavením.

Kvalita zpracování a vzhled

Obě verze hodinek Huawei Watch GT 3 Pro se poměrně zásadně liší. Nejprve si pojďme říct něco o větší titanové verzi. Už z videí bylo jasné, že jde o pořádný kus hodinek a v realitě jsou možná ještě o něco větší. Na druhou stranu nejsou nijak extra těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Samotné tělo váží 54 gramů, což je sice větší hodnota, než kterou disponuje většina ostatních chytrých hodinek, ale pokud bereme v potaz kovové tělo i řemínek, nejde o nic hrozného.

Vůbec poprvé se u modelu GT setkáváme s otočnou korunkou, která je rovněž z titanu. Její používání je návykové a překvapila nás také haptická odezva, která je na velice dobré úrovni. Stále sice nedosahuje kvalit Applu, ale na poměry Android hodinek jde o naprostou špičku. Pod ní se nachází jediné tlačítko, které je namapované na cvičení, ale naštěstí si jej lze nadefinovat téměř na cokoliv.


Parádní hodinky Xiaomi Mibro A1 nestojí ani tisícovku a vydrží nabité přes měsíc

Zprávičky

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.