Games

Huawei P60 Pro dostáva aktualizáciu. Tá veľká však ešte len príde

Huawei P60 Pro je jedným z najlepších vlajkových smartfónov na trhu a to hlavne vďaka špičkovému fotoaparátu. Používatelia sú síce trochu limitovaný absenciou Google aplikácií, ale výrobca sa tento nedostatok snaží eliminovať softvérom a vylepšeniami v nadstavbe EMUI. Podľa portálu HuaweiCentral tento kvalitný model teraz dostáva novú aktualizáciu. Čo prináša?

Aktualizácia stále neprináša EMUI 14

Globálna verzia vlajkovej lode Huawei P60 Pro prišla na trh s nadstavbou EMUI 13.1 a je to jeden z hlavných predajných lákadiel tohto smartfónu. EMUI 13.1 má tak veľké množstvo vylepšení, no množstvo používateľov už netrpezlivo očakáva uvedenie verzie EMUI 14. Prináša ho najnovšia aktualizácia softvéru, ktorú výrobca začal distribuovať tento týždeň?

Huawei P60 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Bohužiaľ nie. Septembrová aktualizácia pre Huawei P60 Pro prichádza postupne vo vlnách s verziou firmvéru 13.1.0.176. Už toto číslo naznačuje, že ide stále o verziu EMUI 13.1, V protokole zmien sa navyše nič nové nenachádza. Okrem teda septembrovej bezpečnostnej záplaty, ktorá opravuje viacero zraniteľností a bezpečnostných chýb v systéme.

Huawei P60 Pro
Zoznam zmien v aktualizácii | Zdroj: HuaweiCentral.com

Napriek tomu je podľa portálu EMUI 14 za rohom a pravdepodobne môže byť. pre tento špičkový smartfón uvoľnená už v najbližších týždňoch. Novú aktualizáciu softvéru pre Huawei P60 Pro si môžete stiahnuť cez Nastavenia. Stačí postupovať podľa pokynov na obrazovke. A samozrejme sa pred jej inštaláciou ústite, že máte batériu nabitú aspoň a 70 % jej kapacity a ste pripojený k Wi-Fi sieti, aby ste šetrili mobilné dáta.

Aktualizuje aj konkurencia

Náš tip

Na sériu Samsung Galaxy S23 prichádza nová aktualizácia. Čo prináša?

Android Aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *