Games

hodinky kterými vyjádříte osobitý styl

Komerční článek

Rovnováha mezi profesním a osobním životem je v dnešní době velmi důležitá. Proto abychom dokázali skloubit práci a zdravý životní styl se hodí mít při ruce spolehlivého chytrého společníka, který nám díky svým pokročilým funkcím a stylovému designu zpříjemní život. Ideální volbou je tak horká novinka společnosti Huawei – chytré hodinky Watch GT 4.

Do kanceláře i do fitness centra

Říká se, že chytré hodinky do kanceláře nepatří. Obecně totiž primární funkcí chytrých hodinek není to, aby dobře vypadaly, ale aby poskytovaly inovativní sportovní funkce. V případě Huawei Watch GT 4 však toto pravidlo neplatí. 

Už na první pohled se design Watch GT 4 odlišuje od typických chytrých hodinek. Šestihranné tělo pánských hodinek v kombinaci s jedním ze čtyř stylových řemínků, představuje dokonalé propojení tradičních hodinek a chytrého zařízení. Zkrátka nepřijdou ani dámy. Elegantní kulatý design s prvotřídním rámečkem působí na zápěstí decentně, a díky třem elegantním řemínkům perfektně doplní každodenní outfit do kanceláře i do fitness centra. 

Stylové a funkční 

Pěkný design však nemusí znamenat kompromis ve funkcích, a model Watch GT 4 je toho důkazem. Hodinky se totiž mohou pochlubit sérií špičkových funkcí, včetně pokročilého sledování GPS (QZSS, GPS, GLONASS, Galileo a Beidou), které uživatelům usnadní sledování jejich trasy například během běhu. Navíc, s vylepšeným dvoupásmovým pětisystémovým a vysoce přesným GNSS hodinky zachytí signál i na místech, kde by mohlo dojít k jeho potencionální ztrátě, jako například když běžíte vedle konstrukce mostu. Díky tomuto vylepšení si můžete být vždy jistí, že se nikdy neztratíte a váš trénink bude zaznamenán na sto procent, od začátku do konce.

Huawei hodinky GT4

Zdraví na prvním místě

Zdraví začíná uvnitř. Toho si je vědom i výrobce, protože do hodinek poprvé zakomponoval funkci Stay Fit, založenou na technologii Huawei TruSeenTM 5.5+. Funkce vám pomůže sledovat, kolik kalorií zkonzumujete, včetně statistik, jako je příjem kalorií v reálném čase, aktivní kalorie, klidové kalorie či kalorický deficit. Dokáže tak monitorovat kalorie a poskytovat podrobné údaje o vaší fyzické kondici. Tím aktivně napomáhá udržet si zdravý životní styl. 

Kompatibilní s populárními aplikacemi

A aby byly vaše tréninky ještě efektivnější, hodinky jsou kompatibilní s aplikacemi jako je Strava, Runtastics od Adidasu a Komoot. To ocení zejména sportovci. Díky tomu totiž budete mít přesná data o své aktivitě a tratích, které pojedete a budete tak moci sledovat svůj progres a stanovit si cíle. A pro ty, co se chtějí hýbat, ale nedokážou se rozhodnout pro aktivitu, hodinky nabízí více než 18 profesionálních režimů, které zahrnují více než 100 sportovních aktivit. Navíc podporují hlasové asistence pro různé sporty. 

Efektivita, která usnadní váš život

Kromě sportovních funkcí vám tyto hodinky pomohou efektivněji řídit váš každodenní pracovní i osobní život, a to i bez chytrého mobilního zařízení. V menu hodinek naleznete budíky, stopky, časovač, světlo či hlasového asistenta. A s novou aplikací kalendáře budete mít všechny své pracovní aktivity pod kontrolou. Přepínejte hudbu na telefonu, přehrávejte své oblíbené skladby přímo na hodinkách, nebo se vyfoťte na procházce s krásným výhledem pomocí dálkové spouště fotoaparátu na hodinkách Watch GT 4. Nezáleží na tom, jestli pracujete, cvičíte, jíte nebo relaxujete – můžete se spolehnout, že tyto chytré hodinky s vámi budou vždy držet krok. 

Sluchátka při koupi jako bonus

Huawei Watch GT 4 jsou v Česku v prodeji u vybraných maloobchodních prodejců. Při objednávce do 15. října získáte jako bonus bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds SE 2 v hodnotě 1 199 Kč. 

Ceny se liší podle jednotlivých verzí řemínků a startují na částce 5 999 Kč. Podrobnosti naleznete v tabulce níže. 

Velikost Barva/materiál Doporučená maloobchodní cena
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Černá 5 999 Kč
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Hnědá kůže 6 499 Kč
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Nerezová ocel 8 499 Kč
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Zelená 6 499 Kč
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Bílá kůže 5 999 Kč
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Zlatá 6 999 Kč
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Nerezová ocel 9 499 Kč

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *