Games

Google vzdal boj s úniky. Na svém webu ukázal Pixel 8 Pro!

  • Google Pixel 8 Pro se má oficiálně odhalit v říjnu letošního roku
  • Americká firma však zveřejnila jeho podobu na svém oficiálním e-shopu už nyní 
  • Telefon je vyobrazen v nové variantě Porcelain White

Pokud se něco Googlu dlouhodobě nedaří, pak je to bezpochyby (ne)schopnost držet informace ohledně svých hardwarových produktů pod pokličkou. Vždyť řada Pixel 8 je takřka dva měsíce daleko, přesto známe podstatnou část specifikací a díky renderům i design. Nyní však americká firma posunula celou situaci ještě dál, když zveřejnila podobu Pixelu 8 Pro na svém oficiálním webu.

V kategorii “Phone Plan” se jasně díváme na telefon, který ještě americká firma oficiálně představila a pokud se podíváme na starší rendery, je poměrně jasné, že jde o Pixel 8 Pro, který se nám odhaluje v parádní “porcelánové” variantě. Telefon je docela podobný svému loňskému předchůdci, v modulu fotoaparátů by se měly ukrývat celkem tři snímače – hlavní s rozlišením 50 Mpx, ultraširoký s rozlišením 64Mpx a 3x teleobjektiv s rozlišením 48 Mpx. Novinkou má být infračervený teplotní senzor, který umožní měřit tělesnou teplotu.

Pixel 8 Pro se dle dřívějších informací pochlubí 6,7palcovým LTPO OLED displejem s rozlišením QHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Co se týče výkonu, o něj se postará Tensor G3, doplněný o 12 GB RAM a 128/256GB úložiště. Výdrž má obstarat 4950mAh baterie s podporou 27W nabíjení, očekávat můžeme také systém Android 14 hned po vybalení z krabičky. S téměř 100% jistotou lze říct, že jej Google odhalí v říjnu.

Máte nějaké zkušenosti s telefony Google Pixel?

Zdroj: GSMArena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *