Games

Google ukázal vo videu Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2

Spoločnosť Google by mala čoskoro predstaviť nové vlajkové smartfóny Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro, ktoré budú mať ako prvé stabilný systém Android 14. Spolu s nimi by mali byť predstavené aj smart hodinky Google Pixel Watch 2. Práve tieto tri zariadenia boli teraz podľa portálu GSMArena odhalené v oficiálnych video upútavkách.

Video upútavky prezradili dátum predstavenia

Prvá z video upútaviek ukazuje veľmi rýchle pohľady na produkty Google Pixel 8Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2.  Zároveň prezrádza, že smartfóny by mali byť predstavené 4. októbra. Druhá video upútavka, ktorú Google zverejnil asi o hodinu neskôr, v 23 sekundách takmer úplné odhaľuje podobu novej generácie Pixelov.

Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro si podľa videí zachovávajú rovnaký dizajnový jazyk ako ich predchodcovia s rôznymi malými úpravami. Napríklad Google Pixel 8 Pro by mal mať na zadnej strane infračervený teplomer. Konkrétne by sa mal nachádzať pod kruhovým LED bleskom v module fotoaparátu.

Tretie video ukázalo Pixel Watch 2

Indický účet spoločnosti Google na sociálnej sieti X (pôvodne Twitter) neskôr zverejnil upútavku na hodinky Pixel Watch 2. Podľa nej by mali byť predstavené 5. októbra. Dizajn hodiniek by mal byť podobný predošlej generácií. To znamená okrúhly displej s úplne zahnutým sklom a výrazná korunka na bočnej strane.

Spoločnosť už predtým potvrdila certifikáciu vodeodolnosti IP68, monitorovanie srdcovej frekvencie a senzor okysličenia krvi (SpO2). Špekulácie tiež hovoria o čipsete Snapdragon W5 Gen 1, 1,2-palcovom OLED displeji s rozlíšením 384 x 384 pixelov, systéme Wear OS 4, 306 mAh batérii a bezdrôtovej technológií UWB, ktorá poslúži na odomykanie auta pomocou digitálneho kľúča.

Náš tip

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *