Games

Google si uťahuje z Apple v nových reklamných videách

Spoločnosť Google patrí medzi tie najväčšie a najbohatšie na svete. Aj preto sa pred pár rokmi rozhodli, že prídu na svetový trh so svojim vlastným smartfónom. Musí však bojovať s obrovskou konkurenciou, do ktorej patrí aj spoločnosť Apple. Aj vďaka tomu vytvorili teraz sériu videí, v ktorých si uťahuje z americkej firmy, informuje GSMarena.

Na spomínaných propagačných videách od Google sa nachádzajú vždy dva smartfóny. Oproti sebe tak stoja iPhone 14 Pro a Google Pixel 7 Pro, ktoré vedú konverzácie. Cieľom spoločnosti je videami ukázať to, čo dokáže Pixel a nedokáže iPhone. Videá sú robené v štýle konverzácie, no málokto ich hodnotí pozitívne. Aj samotný portál GSMarena ich označil za trápne a detinské.

My samozrejme váš názor nechceme formovať a môžete si ho tak po prezretí videí spraviť sami. Na jednom z videí si napríklad Pixel uťahuje z toho, že jediná výhoda iPhone-ov je modrá bublinka pri iMessage. To Android zariadenia zatiaľ nemajú. Okrem toho sa vo videu objaví aj moment, kde sa iPhone vybije a nie je ďalej schopný komunikácie.

V ďalšom videu sa Google snaží vypichnúť, že pokiaľ ide o astro-fotografiu, iPhone nemá šancu. Ten sa dokonca snaží dopomôcť si bleskom, keďže ide o znížené svetelné podmienky. Fotografi však majú hlavu v smútku, pretože vedia, že takto fotografovanie nočnej oblohy určite nefunguje.

Okrem toho sa ešte vo videách nachádza záchrana vybitého iPhone pomocou funkcie reverzného nabíjania od Pixelu, ochrana pomocou VPN pred hackermi a v poslednom videu sa snažia pretlačiť funkciu rozkladacieho displeja, ktorú má Pixel Fold. Čo si o tom myslíte? Ide o neškodné zábavné videá alebo vám to príde povrchné a trápne priživovanie sa na konkurencii? Napíšte nám určite dole do komentárov, sme na váš názor zvedaví.

Náš tip

Na dovolenke buďte opatrní, môže vás čakať vysoký účet za mobilné služby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *