Games

Google předčasně odhalil Pixel Watch 2! Mrkněte na video

  • Google Pixel Watch 2 se představí společně s telefony již 4. října
  • Americká firma nám nyní hodinky ukázala na oficiálním videu 
  • Designovou revoluci čekat nelze, určitá vylepšení však ano 

Společnost Google nedokázala udržet své nadšení na uzdě sdílela několik videí ke svým nadcházejících produktům. Kromě Pixelu 8 nyní se na oficiálním YouTube kanále objevilo také video odhalující Pixel Watch druhé generace. Díky němu si můžeme udělat docela jasný obrázek o tom, jak budou nadcházející hodinky od Googlu vypadat.

Google Pixel Watch 2 budou spíše evolucí

Pixel Watch 2 se pochlubí s AMOLED displejem o průměru 1,4 palce a podporou Always-on. Zde tedy žádné zásadní změny nebudou, avšak se spekuluje o tom, že Google změnil dodavatele a místo BOE dodá panely Samsung. Počítá se rovněž s podporou GPS a NFC, tedy žádné překvapení, novinkou má být však certifikace IP68. Hodinky budou nově odolávat nejen vodě, ale i prachu.

Design vypadá takřka totožně a až na mírně upravenou otočnou korunku nevidím žádný rozdíl. Ten by se měl odehrávat pod kapotou, kde bude nově tikat Snapdragon W5.

Sneak Peek at Google Pixel Watch 2

Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2 se oficiálně odhalí na akci v New Yorku 4. října. Předobjednávky začnou s největší pravděpodobností stejný den.

Jak se těšíte na hodinky Pixel Watch 2?

Zdroj: GSMArena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *