Games

Google Pixel Tablet míří do Česka! Máme ceny obou variant

  • Google Pixel Tablet dorazí k prvním zákazníkům už 20. července
  • Objednat si ho můžete i z českého e-shopu
  • Oproti Německu přeplatíte asi 2 tisíce korun

V květnu jsme se na konferenci Google I/O konečně dočkali tabletu Pixel Tablet. Americká společnost se na trh s tablety vrací po dlouhých pěti letech. Novinka osloví především ty uživatele, kteří budou tablet používat doma. V balení se totiž nachází nabíjecí stojánek s reproduktorem, díky kterému můžete z tabletu udělat něco jako Nest Hub, k čemuž poslouží i nová aplikace Dreams.

Pixel Tablet si můžete na německém Google Store předobjednat za cenu 679 eur (asi 16 000 korun), bavíme-li se o 128GB verzi. Variantu s 256GB pamětí Google ocenil na 799 eur, tedy nějakých 19 000 korun. Přestože se k nám Google produkty oficiálně nedováží, existuje řada prodejců, kteří jej přivezou a nasadí si na něj marži. Ani u nového tabletu tomu není jinak. Do své nabídky ho zalistovala také Alza, která 128GB variantu prodává za 17 990 korun, 256GB pak za 20 990 korun.

Pixel Tablet Review: Is Google Back?!

Pokud se vám tedy z jakéhokoliv důvodu nechce objednávat z Německa, můžete si ho za příplatek koupit i v Česku. Alespoň částečně si můžete koupi obhájit dvouletou zárukou. K prvním zákazníkům se očekávaná novinka dostane 20. července.

Co říkáte na Pixel Tablet od Googlu?

Zdroj: Alza

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *