Games

Google Pixel 8a uniká v plné parádě. Co se nám nelíbí?

  • Google Pixel 8a se sice představí až příští rok, ale už nyní známe jeho design
  • Počítá se s čipem Tensor G3, v odlehčené verzi bude ale lehce podtaktovaný 
  • Na renderech si lze všimnout poměrně tlustých rámečků okolo displeje

Google přesně před týdnem představil nové telefony z řady Pixel 8 a není žádným tajemstvím, že se na příští rok chystá také odlehčený model Pixel 8a. Dalo by se očekávat, že se odhalí na konferenci Google I/O v květnu, stejně jako Pixel 7a, ale už nyní si jej můžeme prohlédnout v celé kráse.

Leaker OnLeaks společně s webem Smartprix přinesl detailní rendery. S nějakou extra revolucí tedy počítat nelze, což by snad ale nikdo od americké firmy, která nový designový jazyk použila teprve v řadě Pixel 6 nečekal. Telefon je na první pohled velmi podobný klasickému Pixelu 8 včetně zaoblených rohů. Rozměry 152,1 x 72,6 x 8,9 mm jsou pak takřka shodné jako u Pixelu 7a.

Velikost displeje by se měla pohybovat okolo 6,1 palce, hned na první pohled jsou zde však patrné tlustší rámečky okolo displeje, do očí bijící je však tlustá brada, která nevypadá vůbec pěkně. A výkon? O něj se bude s vysokou pravděpodobností starat podtaktovaná verze čipu Tensor G3, který tiká pod kapotou dalších dvou nových Pixelů. Stejně jako u modelu 7a bude dopomáhat 8 GB RAM a 128GB úložiště.

Popřemýšlíte o koupi Pixelu 8a?

Zdroj: GSMArena, SmartPrix

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *