Games

Google mění logo další užitečné aplikace. Poznáte ji?

  • Aplikace “Najdi moje zařízení” se letos dočká velké aktualizace
  • Spolu s ní Google mění i staré logo
  • To bude více korespondovat s Material You

Na letošní konferenci Google I/O mimo jiné americká firma promluvila také o významné aktualizaci aplikace Najdi moje zařízení, která bude pracovat podobně jako konkurenční služba od Applu. Pro lokalizaci poslouží všechna kompatibilní zařízení v okolí, více informací si můžete přečíst v jednom z našich předchozích textů.

Přestože byla minulý rok aplikace docela výrazně modernizována, logo zůstalo stejné. Bílý špendlík s telefonem uprostřed pochopitelně příliš nezapadá do designového jazyka Material You, kterým se Google v poslední době ubírá a konečně dojde na změnu. Barevný radar, který se obvykle využívá pro určení polohy se podobá ostatním Google aplikacím, ačkoliv ne všem. Nedávno nám americká firma naznačila, že nebude barvičky využívat za každou cenu. Důkazem jsou třeba Knihy Google Play, které disponují poměrně minimalistickým modrým logem.

Velká aktualizace, o které byla řeč v úvodu článku má dorazit letos v létě a spolu s ní se dočkáme právě nového loga. Přesné datum však Google v tuto chvíli nezná.

Google Najdi moje zařízení

Jak se vám líbí nové logo aplikace Najdi moje zařízení?

Zdroj: 9to5google

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *