Skip to content

Google Mapy v Android Auto trápí další problém. Máme řešení

Android Auto se v posledních několika týdnech potýká s nepříjemnými problémy. Své by o tom mohli říci majitelé telefonů Galaxy S22, kterým se v některých případech systém odmítal spustit a nyní si uživatelé stěžují na další, avšak méně nepříjemný problém.

Tmavý režim pro Android Auto existuje už několik měsíců a po vizuální stránce šlo o jeden z těch nejzásadnějších updatů. Pokud máte nastavený vzhled na automatický, v podporovaných vozech se to, zda se přepne do tmavého, nebo zůstane ve světlém režimu řídí dvěma vlastnostmi. Tou první je nastavení režimu ve vašem telefonu, druhou pak úroveň jasu v samotném vozidle. Pokud třeba vyjíždíte z garáže, přepne se vám režim z tmavého na světlý a naopak.


Mapy Google

Pokud používáte Google Mapy, je poměrně velká šance, že se tak u nejnovější aktualizace 11.33 neděje a Android Auto zůstává zaseklé ve tmavém režimu. Pokud vás tento problém otravuje, můžete vyzkoušet odinstalovat aktualizace aplikace Google Mapy, nebo můžete zkusit nainstalovat beta verzi 11.35, kde by měl být problém odstraněn.

Setkali jste se s podobným problémem?

Zdroj: AndroidPolice

Leave a Reply

Your email address will not be published.