Games

Ghosts of New Eden vyjdou později » Vortex

Francouzské studio Don’t Nod (Life Is Strange, Vampyr, Twin Mirror) oznámilo, že jeho chystané akční RPG Banishers: Ghosts of New Eden vyjde později. Až dosud se počítalo s tím, že hra dorazí na trh 7. listopadu, ale nestane se tak. Ačkoli je hotová, dočkáme se jí až 13. února příštího roku. Přitom ještě před pár dny tým lákal novým videem na původní termín. Důvodem je našlapaná předvánoční sezóna.

Vývojáři vysvětlili, že se rozhodli posunout uvedení své nové značky o tři měsíce, protože na konci roku bude o pozornost zákazníků bojovat mnoho velkých titulů pro PC i konzole. Studio je přesvědčené, že vydání v méně exponovaném období zajistí titulu pozornost, kterou si podle nich zaslouží.

Novinku vydává společnost Focus Entertainment a vezme nás do Severní Ameriky roku 1695. Do práce se autoři pustili už po vydání Vampyra, ale oficiálně byla novinka oznámena až na akci The Game Awards v loňském roce. Pohání ji Unreal Engine a míří na PC, PS5 a Xbox Series. Pokud se chcete o hře dozvědět více, nejlépe uděláte, když se začtete do dojmů Kristýny, která si ji vyzkoušela letos v srpnu. Případně se můžete podívat na video.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *