Games

Galaxy Z Fold6 na videu! Vidíme širší vnější displej i S Pen

  • Samsung Galaxy Z Fold6 se ukazuje na prvním videu 
  • Mohl by nabídnout širší vnější displej 
  • Designově se nápadně podobá údajnému renderu Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy Z Fold5 byl představen teprve nedávno, avšak leakeři neusínají na vavřínech a pravidelně nás zásobují novými informacemi. Minulý týden jsme vás informovali o možném vydání levnějšího Galaxy Z FE a nyní na videu uniká prototyp Galaxy Z Fold6.

Prototyp Galaxy Z Fold6 spatřen na videu

Už na první pohled si lze všimnout obrovských změn a to oproti všem předchozím Foldům. Jihokorejská firma je často kritizována, že u ohebných telefonů nabízí jen pramálo inovací, což by se mohlo příští rok změnit. Prototyp se až nápadně podobá renderu telefonu Galaxy S24 Ultra, což nám naznačuje, že bude chtít společnost sjednotit designový jazyk vlajkových telefonů. Leaker Ice Universe se navíc nechal slyšet, že budou mít oba telefony (Z Fold6 a Galaxy S24 Ultra) shodný poměr stran, tedy 19,5:9, což bude oproti současnému 23,1:9 velký rozdíl.

Displej nebude takovou “nudlí” a měl by být příjemnější na běžné používání, podobně jako třeba Oppo Find N2 či Pixel Fold od Googlu. Už před měsícem unikly jiné fotky, na kterých byl vidět dokonce zabudovaný S Pen. Na druhou stranu nám s největší pravděpodobností o něco naroste šířka. V tuto chvíli je nicméně brzy na nějaké závěry. Jedná se pouze o prototyp, a zda něco podobného Samsung příští rok v létě skutečně představí je v tuto chvíli ve hvězdách.


Elektrický sedan Xiaomi MS11 (po)odhalen na fotkách. Bude konkurovat Tesle

Zprávičky

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 1 minuta (
uložit na později

)čtení: 1 min.

uloženo


uložit na později

1 min.