Skip to content

Forgotten but Unbroken ukazuje, jak titul hrát nemáme » Vortex

Vývojáři ze studia Centurion Developments zveřejnili novou ukázku své tahové taktické hry Forgotten but Unbroken. Slovenský tým nás, jak nepochybně dobře víte, vezme do druhé světové války a tentokrát ukázka láká na nová prostředí, zbraně i druhy nepřátel. Róbert Servický upozorňuje také na přepracovanou mapu Evropy a prvky strategického rozhodování, kde hráč může ignorovat nabízená doporučení.

Centurion Developments implementovali do hry nové mise a jednotky SS. Ty dokážou napáchat obrovské škody, zejména když člověk podcení varování vlastních špehů. Čerstvá upoutávka má minutu a půl, začíná fragmentem cut scény a pokračuje pohledem na zmíněnou mapu Evropy. Další mise nás vezme do Polska a hráč v traileru ji přijme i přes upozornění, že to není moudrá volba. Brzy se ukáže, že udělal chybu.

„Nezahrávejte si s SS.“

V ukázce opět slyšíme různé jazyky včetně češtiny, která je připomínkou skutečnosti, že hra nabídne profesionální český dabing a láká na poměrně hvězdné herecké obsazení. Samotná mise se ale pro “nás” nevyvíjí vůbec dobře a jednotky SS decimují hráčův oddíl. Nakonec tato výprava končí neúspěchem se slovy: “Nezahrávejte si s SS.” 

Ve videu ale zahlédneme na samém konci také nechvalně proslulou raketu V-2, kterou zkonstruoval Wernher von Braun. Pokud byste chtěli vývoj sledovat pečlivě, Róbert Servický radí odebírat sociální sítě autorů a pravidelné informace z prvky ruky najdeme podle studia také na Discordu. Další novinky přitom slibují autoři už na duben.

Více podrobností o tomto projektu najdete v našich starších článcích, případně můžete vyrazit na oficiální web nebo na profil hry na Steamu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *