Games

Fireteam Elite se pustili do nové hry » Vortex

Vývojáři z týmu Cold Iron Studios oznámili, že už se naplno pustili do vývoje nového titulu. Chtějí se přitom opřít o zkušenosti získané při práci na kooperativní akci Aliens: Fireteam Elite. Autoři lákají, že se v budoucnu podělí o další podrobnosti stran nového projektu, ale zjevně je na to zatím příliš brzy.

Studio poděkovalo všem fanouškům za věrnost a podporu jejich vetřelčí akci. Oddanost hráčů prý byla neocenitelná. I když se autoři pomalu loučí s vesmírem xenomorfa, není to úplné sbohem, jak by se mohlo snad na první pohled zdát. Autoři ujišťují, že budou do hry přidávat další dlouho žádané quality of life funkce a updaty. První takový má přitom dorazit už dnes. Na těchto updatech chce tým dál pracovat, zatímco se pustil do vývoje svého dalšího titulu. Budoucí aktualizace mají zohlednit komunitní žádosti a vyslyšet zpětnou vazbu hráčů. Vylepšen bude například matchmaking.

Nová krev

Ve studiu také minulý měsíc došlo ke střídání ve vedení. Elena Siegman se stala novou šéfkou Cold Iron Studios a zodpovědná je za vývoj i produkci. Kendall Deacon Davis se pak bude starat o kreativní část celého procesu coby game director. Elena Siegman má přes 20 let zkušeností a podílela se na vývoji AAA titulů ve studiích Harmonix, Treyarch, Irrational Games, EA nebo Bungie. Pracovala mimo jiné na Destiny 2. Kendall Deacon Davis má být kreativní vizionář, který má na kontě Halo 4 nebo The Wolf Among Us. Byl také hlavním scenáristou u seriálu Ark: The Animated Series.

Ze všech náznaků se zdá vysoce pravděpodobné, že vývojáři se budou držet svého kopyta a jejich další hra půjde ve šlépějích Aliens: Fireteam Elite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *