Games

Fast travel ve Spider-Manovi 2 by mohl být ještě rychlejší » Vortex

Rychlost fast travelu ve Spider-Manovi 2 se stala jedním z témat posledních dní. Někteří hráči se přitom domnívali, že nutnost stisknout a podržet nějakou chvíli na mapě tlačítko pro rychlý přesun má zamaskovat skrytý loading. Insomniac Games ale prozradili, že tomu tak není, a ve skutečnosti by fast travel mohl být ještě rychlejší, pokud by reagoval jen na kliknutí. Šéf technologií Mike Fitzgerald na fóru ResetEra uvedl, že ještě minulý měsíc sám v týmu položil otázku, zda by neměli nutnost podržet tlačítko odstranit, aby předešli právě podezření, že jde o skrytý loading.

Nakonec se ale vývojáři shodli, že důležitější je funkčnost a uživatelský komfort než získat pár dalších bodů na internetu. Důkazem má být mimo jiné to, že fast travel lze na poslední chvíli odvolat a samozřejmě to hru nijak nerozhodí. V každém případě jde o úctyhodnou demonstraci technologie.

Stojí nicméně za připomínku, že to není jediná podzimní hra, která v tomto smyslu fanoušky překvapila. Bleskurychlý je také přesun a práce s plně trojrozměrnou mapou v závodní hře The Crew Motorfest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *