Skip to content

EVOLVEO uvedlo chytrý bezdrátový video zvonek Ringo DB2

Značka EVOLVEO posílá na český trh bezdrátový video zvonek Ringo DB2. Novinka se připojí do domácí Wi-Fi sítě a snadno se spáruje s chytrým telefonem pomocí mobilní aplikace, která je dostupná také pro Android. Kamerová jednotka přitom bezdrátově komunikuje s vnitřním zvonkem připojeným do zásuvky. Pomocí mobilního telefonu lze skrze prostředí Tuya video zvonek ovládat, monitorovat prostor před vstupem a zahájit oboustrannou komunikaci i mimo domácnost.

Monitoring prostoru je možný i v noci díky infračervenému přísvitu, na dálku lze zapnout poplašnou sirénu nebo zahájit rozhovor s neznámou osobou. Předností je i široký zorný úhel kamery 130 ° a detekce pohybu. Zvonek tak může částečně nahradit bezpečnostní kameru, přičemž norma IP65 zaručuje u venkovní jednotky voděodolnost. Dvě baterie typu 18650 by měly zajistit až půlroční chod a stav nabití je také možné zjistit v aplikaci.

Smart Life – Smart Living

EVOLVEO Ringo DB2 zvládá ukládat záznamy na microSD kartu, případně do cloudu. Vnitřní jednotka s reproduktorem umožňuje nastavit několik melodií. Nový chytrý video zvonek se prodává za 2 090 Kč.

Který jiný video zvonek už jste vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.