Games

Elektromobil roka 2023 powered by ČSOB Leasing: Predstavenie kategórie Aplikácie automobiliek

Aplikáciu pre uľahčovanie každodenného životu motoristu má pre svoje vozidlá k dispozícii aj Citroën. V obchode Google Play ju nájdete pod názvom My Citroën, pričom v nej nájdete veci ako plán údržby s popisom jednotlivých úkonov, cestovný denník, vyhľadávanie polohy zaparkovaného vozidla, spojenie s asistenčnou službou či prístup k špeciálnym ponukám a servisom.

My Honda+ je aplikáciou, zastupujúcou automobily značky Honda. Ponúka mnohé vymoženosti, ako aj iné automobilky. To znamená, že nechýba diaľkové ovládanie klimatizácie či kúrenia, možnosť odomykania a zamykania auta, spravovanie kontroly stavu vozidla, prijímanie upozornení cez virtuálnu prístrojovú dosku, ak sú otvorené dvere alebo okná a omnoho viac. Okrem iného vám umožní na diaľku ovládať vybrané funkcie vozidla, kontrolovať zabezpečenie vozidla alebo odosielať ciele priamo do navigácie vo vozidle.

My Porsche

S aplikáciou My Porsche si môžete užívať všetky výhody vášho vozidla aj v digitálnom svete. Potrebné informácie či dôležité nastavenia máte vždy poruke, a to priamo vo vašom smartfóne.

Aplikácia toho ponúka skutočne veľa. Majitelia podporovaných vozidiel majú teraz po prvýkrát možnosť objednať si individuálne funkcie po kúpe vozidla priamo prostredníctvom svojho smartfónu. Už vôbec nemusíte navštíviť predajňu, všetko zvládnete na pár klikov cez e-shop, pokojne aj z pohodlia domova.

My Renault

Do aplikácie My Renault stačí iba pridať svoje auto a môžete začať s jej používaním. V aplikácii uvidíte prehľad o svojom vozidle a uľahčiť si svoj každodenný zážitok z jazdy. Nadobudnete prehľad o histórii údržby. Poteší možnosť plánovania cesty, dostupnosť zákazníckej podpory a mnoho ďalšieho.

myAudi

Aplikácia myAudi prepojí vaše vozidlo značky Audi s každodennými činnosťami a vďaka inovatívnym funkciám a službám vám do života vnesie komfort jazdy.

Štvrtá generácia aplikácie myAudi sa teraz vyznačuje ešte jednoduchšou obsluhou a poskytuje zvýšený komfort počas každodenného používania. Nová verzia spúšťa kontinuálny proces aktualizovania, ktorý postupne prináša revolučné zmeny v aplikácii myAudi týkajúce sa intuitívneho spôsobu ovládania zameraného na používateľa.

Proces zmien spúšťa takzvaný ovládací panel vozidla, ktorý bol na základe spätnej väzby od zákazníkov výrazne zjednodušený a informácie o napr. stave vozidla sa vizuálne zobrazujú v podobe kariet. Pomocou novej lišty rýchleho prístupu sú teraz najdôležitejšie funkcie vozidla dostupné iba jedným potiahnutím prsta.

Vyvolajte si kedykoľvek informácie o svojom vozidle v reálnom čase a majte vždy prehľad o stave naplnenia nádrže, dojazde, termínoch servisu, výstražných hláseniach a mnohom ďalšom. Naplánujte si jazdy pohodlne vo svojej aplikácii a odošlite ciele a trasy priamo do svojho vozidla. Aj klimatizáciu, otváranie a zatváranie dverí vozidla možno ovládať na diaľku.

MyDS

MyDS je aplikácia značky DS, ktorá bola starostlivo vyvinutá s cieľom umožniť vám pripojiť sa k vášmu vozidlu DS a k jeho okoliu. Každá technológia zabudovaná vo vašom vozidle alebo vo vašom smartfóne vám umožňuje zvýšiť váš jazdný komfort pred, počas a po každej jazde. Všetky modely DS sú kompatibilné s aplikáciou DS.

myOpel

Pre vybrané vozidlá má Opel k dispozícii svoju aplikáciu myOpel. Tá ponúka funkcie rozdelené do dvoch kategórií – tie, ktoré sa dajú používať pri prepojení s autom cez Bluetooth, a tie, ktoré sú dostupné aj bez priameho spojenia. Nájdete v nej podrobné vysvetlenie indikátorov z prístrojovej dosky, možnosť pre uloženie polohy vozidla, vyhľadávanie predajcov a servisov či prehľad základného stavu auta alebo správu navigácie.

MYPEUGEOT APP

Vďaka MY PEUGEOT môžete mať informácie o svojom vozidle priamo vo vrecku. Nájdite jednoduché riešenia pre uľahčenie vášho každodenného života na cestách. V aplikácii uvidíte údaje, ako dátum poslednej jazdy, poloha vozidla či upozornenie pri potrebe technického zásahu. Online je možné rezervovať termín v servise.

MyŠKODA

Pre majiteľom automobilov značky Škoda je určená apka MyŠKODA. S cieľom umožniť čo najjednoduchší prístup ku všetkým užitočným funkciám sa spoločnosť rozhodla pre vytvorenie tejto aplikácie.

Pomocou nej viete zistiť stav nabitia batérie v elektrickom alebo hybridnom vozidle. Auto viete nájsť aj na mape, prípadne uľahčiť jeho hľadanie na parkovisku rozsvietením svetiel a zatrúbením. Aplikácia vám pošle oznámenie v prípade nízkej hladiny oleja a kvapaliny v ostrekovači.

Pre majiteľov vozidiel so spaľovacím motorom je určená funkcia pre sledovanie dojazdu automobilu s aktuálnou hladinou paliva v nádrži. Online je možné aktivovať a deaktivovať kúrenie, vetranie či klimatizáciu. Toto a aj omnoho viac ponúka aplikácia MyŠKODA.

MyT by Toyota

Vďaka aplikácii MyT zostanete v kontakte so svojím vozidlom Toyota bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Aplikácia MyT vám poskytuje prístup k množstvu online služieb, ktoré vám pomôžu ľahšie si naplánovať cestu, skontrolovať posledné jazdy či polohu vášho vozidla a získať cenné informácie o svojom správaní za volantom. Spomenieme, že dostupnosť služieb Toyota Connected v aplikácii MyT sa môže líšiť od typu modelu.

NissanConnect Services

V aplikácii, určenej pre osobné automobily Nissan, nájdete denné, mesačné ale aj ročné správy o jazde. Pomocou smartfónu si viete naplánovať výlet a trasu odoslať priamo do navigácie vo vozidle.

Pripojte notebooky, tablety alebo smartfóny k WiFi hotspotu v aute jednoduchšie vďaka tejto apke. Z ďalších funkcií spomenieme asistenta pre lokalizáciu zaparkovaného vozidla, možnosť vyhľadania pomoci v prípade porúch, nastavenie teploty v aute pred jazdou, sledovanie stavu nabitia batérie elektromobilu či spustenie jeho nabíjania na diaľku.

Volvo Cars

Volvo Cars je ďalším zástupcom v zozname aplikácií automobiliek. Podobne, ako to dokáže konkurencia, je možné aplikáciou ovládať klimatizáciu a vyhrievanie kabíny auta na diaľku. Skontrolovať si viete stav batérie a jej nabíjanie v prípade plug-in modelov.

Nesmieme zabudnúť ani na dostupnosť spojenia s podporou. Poteší schopnosť otvárania dverí aplikáciou. Volvo Cars zvláda prakticky všetky očakávané úkony, či už ide o zobrazovanie knihy jázd, základného prehľadu o stave vozidla, plánovanie trasy či zobrazenie polohy na mape.

We Connect

V tejto aplikácii od Volkswagenu sa spája skvelá konektivita s intuitívnym dizajnom. Po registrácii vášho vozidla do We Connect sa dočkáte priameho spojenia so svojim autom. Tešiť sa môžete na viaceré výhody.

Sledovať budete stav vášho vozidla, môžete ovládať rôzne praktické funkcie, kúrenie či klimatizáciu a dokonca je možné aj odomykať či zamykať dvere. To všetko na diaľku priamo z vášho mobilného telefónu. Pre majiteľov elektromobilov poteší možnosť sledovania aktuálneho stavu nabitia batérie a zahájenie, respektíve pozastavenie procesu nabíjania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *