Games

DLC pro Elden Ring by dle spekulací mohlo vyjít v únoru » Vortex

Roky očekávaný Elden Ring sklidil úspěch mezi hráči i v recenzích, a tak není s podivem, že se vývojáři ze studia FromSoftware rozhodli ke hře ještě vrátit a hráčům prostřednictvím DLC nadělit další návrat do světa Mezizemí, chcete-li The Lands Between. DLC Shadow of the Erdtree bylo oznámeno 28. února, tedy rok po vydání hry, ale mnoho jsme se toho o něm nedozvěděli. To bohužel platí i nadále, což ovšem nebrání spekulacím. Podle nich bychom se mohli vydání DLC dočkat v únoru a v takovém případě i poměrně brzkého oznámení.

Možné datum oznámení nebylo vývojáři ani naznačeno, v květnu si nicméně bylo možné ve finanční zprávě společnosti Bandai Namco povšimnout, že se s DLC podle všeho v průběhu letošního rok už nepočítá. Rok 2023 se nám pomalu chýlí ke konci a zatím jsme se nedočkali dalších informací, proto není skutečně od věci rozšíření vyhlížet spíše až v tom příštím. Dle spekulace, která se nyní šíří internetem, by Shadow of the Erdtree mohlo vyjít zkraje příštího roku, konkrétně 5. února 2024. S informací přišel na základě „neověřených zdrojů“ na Twitteru YouTuber Ziostorm, který se zabývá právě Elden Ringem a tvorbou studia FromSoftware. Dále uvedl, že bude datum oznámeno oficiálně během The Game Awards. Oznámení na akci Geoffa Keighleyho by dávalo smysl, datum 5. února nicméně připadá na pondělí, což není zrovna standardní den pro vydávání her, ale vyloučit jej samozřejmě v tuto chvíli nelze.

The Game Awards 2023, poslední velká herní události roku, se každopádně bude konat 7. prosince a případné bližší představení DLC Shadow of the Erdtree se nabízí. Připomeňme, že na jiné z akcí Geoffa Keighleyho, konkrétně během Summer Game Festu v roce 2021, anebo právě na loňském The Game Awards byl oznámen další titul od FromSoftware, jímž bylo nedávno vydané Armored Core VI: Fires of Rubicon. Aktuální informace je ovšem potřeba brát vzhledem k neurčitým zdrojům s velkou rezervou, především pak zmiňované datum vydání.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *