Games

Data navíc i zmrzlina zdarma: T-Mobile uvedl letní nabídku

Český operátor T-Mobile zveřejnil, jaké speciální akce, bonusy a úpravy tarifů přichystal pro zákazníky na období léta 2023. Máme se těšit na nášup dat k letnímu internetového surfování a k dispozici dokonce bude i opravdová zmrzlina.

Na zákazníky využívající tarify s datovými limity čeká celkem 30 GB dat zdarma, která si mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile v červenci a srpnu, přičemž pokaždé obdrží 15 GB dat. Po aktivaci mohou data rovnou využívat a nemusí tak čekat, až vyčerpají limity ze svých tarifů. O porci dat navíc nepřijdou ani majitelé předplacených karet, kteří si v rámci odměn za dobití
300 Kč a více mohou v aplikaci vybrat balíček 15 GB na 7 dní.

Letní nabídka se vztahuje i na firemní zákazníky s Rámcovou smlouvou, kteří k nákupu balíčků Data Extra/Nastálo od 5 GB získají odměnu 5 GB/15 GB na 7 dní zdarma. Data přitom lze využít jak v ČR, tak v rámci EU, a zákazníci mohou nabídku aktivovat opakovaně.

Aby si pohodové léto užili opravdu všichni zákazníci, včetně těch s neomezenými daty, připravil pro ně T-Mobile další dárky přímo na prodejnách. “Každý zákazník, který se prokáže registrovanou aplikací Můj T-Mobile, si může vyzvednout stylové magentovo-černé sluneční brýle a osvěžující ovocné nanuky z Benešovské továrny na zmrzlinu ve dvou příchutích – černý rybíz, nebo višeň a jahoda,” dodává operátor k letošní letní nabídce, která je platná od 28. 6. do 31. 8. 2023.

Kdy jste naposledy byli na pobočce operátora?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *