Games

Další informace o Galaxy Tab S9 FE. Co bude pod kapotou?

  • Samsung Galaxy Tab S9 FE se ukáže ve dvou velikostech
  • Nyní unikly další podstatné parametry a také barevné varianty
  • Pod kapotou bude tikat Exynos 1380, který známe z Galaxy A54

Společnost Samsung se po představení svých vlajkových tabletů řady Galaxy Tab S9 chystá uvést na trh FE edice těchto zařízení. Již dříve jsme vás informovali o použitém čipsetu a spekulovaných cenách, nyní nám jeden z leakerů nabídl pohled na barevné i paměťové varianty.

Samsung představí dle všeho dva modely – základní Galaxy Tab S9 FE a větší Galaxy Tab S9 FE+. Oba dva budou dostupné ve variantách připojení Wi-Fi a 5G, což by se dalo od tabletů, jejichž cena bude pravděpodobně začínat hluboko nad 10 tisíci očekávat. Podle zpráv leakera Sudhanshu Ambhoreho budou tablety nabízeny ve čtyřech barevných variantách – stříbrné, šedé, světle růžové a světle zelené.

Oba modely bude možné získat ve dvou konfiguracích. Základní model přijde s 6 GB RAM a 128GB interním úložištěm, dražší varianta bude mít 8 GB RAM a 256GB úložiště. Pro Galaxy Tab S9 FE+ se počítá s 8/128GB verzí a 12/256GB variantou.

Podle dřívějších informací bude řada Galaxy Tab S9 FE vybavena čipem Exynos 1380, který tiká například i v Galaxy A54. Zatímco Galaxy Tab S9 FE bude disponovat 10,9palcovým displejem, jeho větší bratr Galaxy Tab S9 FE+ by měl mít 12,4palcovou obrazovkou.

Již z výroby budou mít oba modely operační systém Android 13. Co se týče výdrže, Samsung Galaxy Tab S9 FE by měl být poháněn baterií s kapacitou 9 800 mAh, která údajně podporuje 45W rychlé nabíjení.

Popřemýšlíte o nadcházejícím tabletu od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *