Games

Cyberpunk 2077 obdrží hraný film nebo seriál » Vortex

Cyberpunk 2077 zažívá necelé tři roky od vydání znovuzrození s vydáním verze 2.0 a pár dní po té i neméně očekávaného rozšíření s názvem Phantom Liberty. Hra opět vzbudila obrovský zájem a může se v těchto dnech chlubit skvělými čísly i ohlasy, přičemž by se dalo říct, že se titul společně s vývojáři z CD Projektu v očích mnohých hráčů „vykoupil“. Ačkoli je Phantom Liberty prvním a nakonec i jediným rozšířením, a cesta prvního dílu tak víceméně končí, o celé sérii ještě rozhodně uslyšíme. Pomineme-li vyvíjené pokračování s pracovním označením Orion, nelze nevzpomenout ani vstup do anime vod se seriálem Cyberpunk: Edgerunners, který navíc nebude jediným podobným počinem. Pomineme-li náznaky, že CD Projekt opět spolupracuje s animačním studiem Trigger na něčem dalším, došlo také na oznámení hrané adaptace, jen zatím nevíme, zda půjde o film nebo seriál.

Tisková zpráva byla bohužel skoupá na detailnější informace. Dozvídáme se však, že vývojáři zahájili spolupráci s produkční společností Anonymous Content, s níž započali práce na hraném projektu zasazeném do světa Cyberpunku 2077. Projekt je v tuto chvíli na samém začátku a v rané fázi vývoje, což v tomto případě znamená, že se teprve hledá scenárista, který by odvyprávěl zbrusu nové příběhy. Další informace však společnosti hodlají přinést až později v průběhu jejich spolupráce, zbytek oznámení pak už doplňují dosažené úspěchy, kam mimo jiné spadá i fakt, že CD Projekt už prodal 100 milionů kusů svých her. A jelikož je nám tvorba studia CD Projekt dobře známa, je na tomto místě vhodné si ještě blíže představit společnost Anonymous Contect, která budoucí dílo přivede k životu.

Jedná se o americkou produkční společnost založenou v roce 1999 Stevem Golinem, která za 24 let své existence nashromáždila ve svém portfoliu řadu zajímavých počinů. Mezi ty nejznámější či nejúspěšnější patří například film Věčný svit neposkvrněné mysli z roku 2004, který obdržel Oscara za nejlepší scénář, dále oscarový snímek Spotlight a Revenant Zmrtvýchvstání z roku 2015, dále se společnost podílela mimo jiné na úspěšných seriálech Temný případ (True Detective) či Mr. Robot. Nový projekt vzniká v úzké spolupráci přímo s kreativním týmem CD Projektu a za Anonymous Contect jej produkují Garrett Kemble, David Levine, Ryan Schwartz a Bard Dorros. Na další informace si ovšem budeme muset počkat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *