Games

Chytré akvárko od Xiaomi potěší všechny milovníky rybiček

Xiaomi právě vypustilo na čínský trh novou vychytávku pro všechny milovníky rybiček – Mijia Smart Fish Tank. Tohle chytré akvárium dokáže krmit ryby na dálku a vydrží až půl roku bez nutnosti výměny vody.

Co se velikosti týče, akvárium pojme 20 litrů vody a má ultra-širokoúhlý design s poměrem stran 16:9. Je osazeno pětiřádkovým sklem Jinjing třídy UHA, které dokáže zachovat přirozenou ekologii pod vodou. Navíc zde nalezneme 24 bílých světelných LED a 16 RGB světel. Abychom ale nezůstali jenom u designu, akvárium Mijia Smart Fish Tank má pětinásobný profesionální systém s podkomorovým modulem, který dokáže filtrovat bakterie a rychle vytvořit ekosystém v nádrži, čímž se sníží četnost výměny vody. Nechybí ani funkce vypouštění jedním tlačítkem.

Akvárium Mijia Smart Fish Tank má nastavitelné vodní čerpadlo, které lze ovládat dálkově pomocí aplikace Mijia. Aplikace umožňuje krmit ryby v pravidelných intervalech a množstvích podle počtu a druhů chovaných ryb. Pokud tedy hledáte chytré akvárium pro začínající chovatele, kteří chtějí doma chovat ryby bez toho, aniž by se o ně chtěli nějak extra starat, může být Mijia Smart Fish Tank je ideální volbou. S crowdfundingovou cenou 349 juanů (1 130 Kč) a maloobchodní cenou 399 juanů (1 300 Kč) je to rovněž cenově dostupné.

Lákal by vás podobný produkt?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *