Games

Český Crime Boss se dočkal dalšího velkého updatu » Vortex

Když jsme vás před několika dny informovali o tom, že vývojáři z českého studia InGame mají nového majitele, připomněli jsme také, že před nedávném zveřejnili podrobný plán dalších přídavků a vylepšení pro svůj aktuální projekt Crime Boss: Rockay City. Už update na verzi 2.0 z konce července byl pro hru zásadní – vyřešil mnoho nedostatků a přidal nový obsah i mechanismy – takže jsme s očekáváním vyhlíželi další update, který už je k dispozici a plní neméně důležitou roli na cestě za zkvalitněním hry a podtrhnutím zábavných prvků, které se v základní verzi nemohly kvůli některých chybám i designérským rozhodnutím naplno projevit.

Třetí velký update je k dispozici na všech platformách, tedy vedle PC i na konzolích PS5 a Xbox Series, a v první řadě přináší do hry nová prostředí. Právě na jejich nižší množství mířila i naše kritika a je rozhodně příjemné sledovat, že právě tyto nedostatky vývojáři řeší. Konkrétně se tak můžete těšit na čerpací stanici, autosalon a scénu kolem konvoje náklaďáků, které se budou objevovat v rychlých loupežích i hlavním příběhovém režimu. Jen pro upřesnění, benzinka se řadí do playlistů loupeží s nižším rizikem a zbylá dvě prostředí se objeví v pozdější fázi hry.

Další částí, na kterou se vývojáři z InGame Studios zaměřili, je stealth. Za tímto účelem zvýšili účinek takedownů, zapracovali na chování umělé inteligence i jejich reakcích a přepracovali tlumiče zbraní. Jaký dopad to bude mít na hru, zatím nejsme schopní posoudit, ale jakýkoliv posun je vítaný, což se přirozeně týká i dalších částí. Vývojáři například potvrdili, že se zabývali ekonomikou v kampani, přidali do hry také nový způsob hraní rychlých misí v režimu Crime Time, které se náhodně zapojí za sebe a jejich splnění přinese lepší odměny. A přepracovali také chování speciálních misí z kampaně, zaměřených na důležité postavy, aby se postup v nich přenášel coby perzistentní prvek po restartování kampaně z důvodu celkového neúspěchu.

Změn a oprav je samozřejmě víc, na plné znění se můžete podívat na stránkách vydavatele 505 Games, případně je otestovat přímo ve hře. Více o Crime Boss: Rockay City naleznete v naší databázi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *