Games

Bulánci budou již pozítří na Steamu zdarma » Vortex

Noví Bulánci se vydali ve stopách svého předchůdce z roku 2001 a už pozítří budou k dispozici na PC všem v rámci bezplatné verze, jak vývojáři ze studia SleepTeam avizovali před otevřením bran online multiplayeru pro všechny stávající hráče, kteří hru podpořili v kampani na Startovači nebo si ji později zakoupili na Steamu. Právě multiplayer bude tím hlavním, co bezplatná omezená verze nabídne, ale zároveň to není jediná novinka, která hru 1. září obohatí.

Už nyní se hráči v online multiplayeru střetávají ve třech módech – Deathmatch, Team Deathmatch a Capture the Flag – nově přibude i elitní výcvik, což je režim pro jednoho hráče, kde bude možné trénovat a pilovat své reflexy a dovednosti do další řežby s ostatními hráči. Bezplatná hra nabídne čtyři bojiště, přičemž Pohádka, Továrna a Disko budou povědomé i hráčům původní hry, a doplňuje je zcela nová mapa Pokojíček. Pořádné rozdmýchávání peří pak zajistí pětice zbraní, konkrétně pistole s tlumičem, kulomet, brokovnice, mina a raketomet. Součástí pak budou i statistiky pro porovnání, jak si kdo vede, ale také pohled do bulánčí historie. Není pochyb o tom, že se peříchtivé polštáře rozhodně těší na akci jako za starých dobrých časů.

Bulánci jsou zatím dostupní pouze na PC prostřednictvím Steamu, což se týká i bezplatné verze. Na podpoře pro Linux a Mac a stejně tak dalších verzích pro konzole a mobilní zařízení se nadále pracuje. Vývojáři zároveň připomínají bonusový obsah, který bude postupně přibývat do plné hry. Pro jeho budoucí získání je potřeba hru na Steamu zakoupit či aktivovat, což se týká podporovatelů ze Startovače, do 31. srpna. Jednou z prvních novinek v rámci bonusového obsahu bude například editor postav nazvaný továrna na hrdiny nebo speciální mapy. Přehled všech plánů vývojáři navíc pravidelně aktualizují na svém webu a v roadmapě, z níž je zřejmé, že toho nechystají zrovna málo. Těmto novinkám jsme se rovněž věnovali v našem předchozím článku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *