Games

Bonus, Cashback a tříletá záruka. Bestseller Xiaomi 13T

Komerční článek

  • Xiaomi 13T a 13T Pro nabízejí vysoký výkon a kvalitní foťák od Leica.
  • Dostupné za atraktivní ceny s pozitivními recenzemi a velkým zájmem zákazníků.
  • Limitované akční nabídky a bonusy dostupné při nákupu do 12. listopadu.

Xiaomi to s těmi smartphony jednoduše umí. Překvapuje jednou nadupanou vlajkovkou za druhou a zákazníky umí nalákat i na skvělé bonusy a výhodné nabídky. Nejinak je tomu i u letošních podzimním bestsellerů Xiaomi 13T a Xiaomi 13T Pro. Speciálně u Mobil Pohotovosti na nich teď ušetříte až 5 500 Kč. Ale pozor, akce končí už 12. listopadu.

Vlajkovka za top cenu

Pro zákazníka, který shání nadupaný smartphone za super peníze, je řada Xiaomi 13T trefou do černého. Fakt, že se náramně povedla, dokazují i super recenze a enormní zájem ze strany zákazníků, díky kterému se za poslední dva týdny stal z obou novinek naprostý bestseller. A není se čemu divit, už za 10 990 Kč totiž dostanete telefon se skvělým displejem, vychvalovaným foťákem od Leica, špičkovým výkonem a bleskurychlým nabíjením. 

Cashback, výkupní bonus a záruky 3 roky

Pokud si nový Xiaomi 13T nebo 13T Pro pořídíte do 12. listopadu, můžete získat cashback až 4 000 Kč. U Mobil Pohotovost navíc získáte dalších až 1 500 Kč v rámci výkupního bonusu a tříletou záruku v hodnotě několika tisíc jako dárek. U obou telefonů můžete exkluzivně využít i absolutně nejnižších měsíčních splátek s nulovým navýšením. Veškeré podmínky akce najdete na mp.cz/13T.

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *