Games

Assassin’s Creed Mirage, Resident Evil 4 Remake i Village a Death Stranding vyjdou na iPhone » Vortex

Dnešní večer patří společnosti Apple, která uspořádala svou další prezentaci Apple Event Wunderlust, na níž se představovaly produkty a novinky napříč všemi odvětvími, jimž se společnost věnuje. Vedle představení nových chytrých hodinek Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2 došlo samozřejmě i na očekáváné odhalení nových iPhonů s číslovkou 15 včetně všech podrobností a vychytávek, které nové modely nabídnou. Apple ovšem přišel i se zajímavým oznámením pro herní nadšence.

Podle Applu má model iPhone 15 Pro představovat „novou generaci mobilního hraní“, což se okamžitě rozhodl dokázat tím, že na mobilní zařízení míří i některé současné hry z PC a konzolí. Apple si přichystal hned několik AAA titulů, mezi nimiž se v tuto chvíli nachází Resident Evil Village z roku 2021 a letošní remake Resident Evil 4, ale kromě toho také nejnovější díl Assassin’s Creed Mirage, který na PC a konzole PlayStation a Xbox staré i současné generace vyjde už za necelý měsíc, konkrétně 5. října. Ačkoli nebyl během prezentace zmíněn, Business Wire později doplnil, že dorazí i Death Stranding, jeho verze ovšem nebyla zatím upřesněna. Dostupnost takových her nepochybně znamená významný milník pro mobilní hraní, jak ostatně udává samotný Apple. Vedle výkonu se pak chlubí i ray tracingem, který nový iPhone též nabídne.

Resident Evil Village, Resident Evil 4 Remake a Death Stranding mají vyjít na iPhone 15 Pro ještě letos, Assassin’s Creed Mirage pak dorazí v první polovině příštího roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *