Skip to content

Aplikace Sygic má 4 super novinky. Která vás potěší nejvíc?

Aplikace Sygic má 4 super novinky. Která vás potěší nejvíc?

Vývojáři populární navigační a mapové aplikace Sygic mají dobré zprávy pro její uživatele. A to hned čtyři. Tou patrně nejzajímavější je satelitní mapa, která patří dlouhodobě mezi velmi žádané funkce a nyní je pro všechny uživatele zdarma. Je možné ji začít používat prostřednictvím jediného klepnutí na ikonu v navigační mapě. Dostupná je díky spolupráci se společností Google.

„Satelitní mapy jsou jednou z nejžádanějších funkcí, o kterou nás testovací komunita dlouhodobě žádá. Proto jsme se rozhodli, že ji jako dárek k Black Friday zpřístupníme všem našim uživatelům. Technologičtí nadšenci navíc požadují nové technické funkce, které nejsou ve světě navigací běžné, což nám dává skvělý důvod zaměřit se na jejich neustálý vývoj s kvalitní zpětnou vazbou,” říká produktový šéf Sygicu Lukas Dermek, který odkazuje na další tři novinky.

Sygic GPS Navigation & Maps

Sygic GPS Navigation & Maps

Jednou z nich je zdokonalené rozpoznávání dopravních značek na základě umělé inteligence, které nyní pozná ceduli značící zákaz předjíždění. Rozpoznávání dopravních značek patří mezi funkce SmartCam a je k dispozici pro předplatitele Premium+. I další novinka se týká využití fotoaparátu a je rovněž dostupná platícím uživatelům. Nová generace navigace Real View v rozšířené realitě nyní využívá zelené šipky, které pomáhají s navigací v živém pohledu na silnici z fotoaparátu smartphonu.

Čtvrtou příjemnou zprávou je sleva na předplatné Premium+. Noví uživatelé služby Sygic si nyní mohou předplatit tento balíček se speciální slevou 32 % (16,99 EUR) na rok a 7denní zkušební verzí zdarma.

Která z novinek v aplikaci Sygic vás potěší nejvíc?

Zdroj: TZ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *